reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementy w ciąży

agaced2002

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Marzec 2023
Postów
24
Mam pytanie, bo skończyły mi się sumplementy „prenatal duo” a zostały 2 tygodnie do porodu jak nie będę brała do porodu czy przez kilka dni czy coś się stanie nie ukrywam ten suplement jest drogi w aptekach :)
 
reklama
Mam pytanie, bo skończyły mi się sumplementy „prenatal duo” a zostały 2 tygodnie do porodu jak nie będę brała do porodu czy przez kilka dni czy coś się stanie nie ukrywam ten suplement jest drogi w aptekach :)
Jak suplement na miesiąc (który kosztuje ile? 60zł?) jest dla Ciebie drogi i żal Ci kupić opakowanie na dwa tygodnie, to co Ty zrobisz, jak będzie trzeba wydać 200zł na miesiąc na pampersy?
 
A i jeszcze jak tobie rodzice pomagali to wiadomo, że się łatwo w życiu miało i ma :)
skąd wniosek, że komuś rodzice pomagali, nawet jeśli pomagali to masz z tym problem? Jak Ci żal wydać te 80zl na suple, to nie kupuj i głupio nie pytaj. Te 80zl to jest kropla w morzu wydatków jakie Ciebie czeka.
 
Moim zdaniem nie zaszkodzi jak kupisz na te dwa tyg te witaminy z tego względu,że pamiętaj ,dodatkowe siły przy porodzie i dobre samopoczucie Ci będą potrzebne . Witaminy są bardzo ważne i idą do maluszka również . Później też trzeba je brać :) jak będziesz karmić swoje cudo :)
 
60 zł ? Raczej 80 zł nie każdego stać. O to się nie martw :) Chamidło ;)
Co to w ogóle za słowo...

Akurat dziewczyna napisała Ci świętą rację. Dziecko to naprawdę ogromny składnik budżetu - czy komuś pomagają rodzice czy nie. Nawet jak jest zdrowe generuje ogrom wydatków, a jak pojawią się jakieś problemy zdrowotne czy alergie żywieniowe to już w ogóle.

Powinnaś się cieszyć, że ktoś Cię uświadomił, bo naprawdę wydatek 100 zł przy małym dziecku to kropelka w morzu. Poza tym jak dziewczyny piszą wyżej po porodzie trzeba brać witaminy. Jak karmisz piersią zwłaszcza, a nawet jak nie karmisz to żeby wrócić do formy. Znowu jak nie karmisz, to musisz kupować mleko... Wydatek goni wydatek. Lepiej się przygotuj, a nie wyzywasz ludzi w internecie.
 
reklama
Do góry