reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementy w ciąży

reklama
Owoce i warzywa tez tanie nie są jakby się je miało jeść w jakiś sporych ilościach 😁
 
Skąd ? Bo ludzie którzy piszą takie rzeczy jak ty to łatwo się domyśleć co rodzice pomagają i takim osobą jest w życiu łatwiej ;) Jak cię stać żeby kupować po takiej cenie bo w aptece wiadomo drożej to sobie kupuj sama tam , ja zadałam pytanie nie tylko do ciebie a zapytać każdy ma prawo i dostać normalną odpowiedź. A z ciebie to jest chamidło które tylko umie dowalać komuś w życiu, miłego dnia.
Nie, po prostu piszę z doświadczenia 🤷‍♀️ jak nie masz kasy teraz na suple, to za co potem kupisz pampersy? Chusteczki nawilżane? Suple dla dziecka, jak będą potrzebne? A jak będziesz karmić mm i będziesz płacić 50zł za puszkę mleka, wystarczającą na niecały tydzień? Dziecko to ciągłe wydatki i te Twoje suple teraz to kropla w morzu tego, co będzie Ci potrzebne potem.

I nie, rodzice mi nie pomagają, bo jestem dorosłą osobą i potrafię utrzymać sama siebie i dziecko.
 
Powinno się je jeść w normalnych ilościach, a nie sporych.
Ja uważam, że suplementy diety to naciągactwo. Coś co nie jest lekiem, nie powinno być za lek uznawane 🤷‍♀️
No najwidoczniej autorka postu tak nie uważa, skoro je brała 🙂
Teraz jej szkoda na „dwa tygodnie”
 
To se kup w internecie za 40 zl.
Ja pie*dole, że ludziom nie jest wstyd publicznie się przyznawać, że się rozmnażają, a nie mają luźnych 5 dych w budżecie domowym. Ludzie🤷🏻‍♀️
Ja się obudziłam mocno jak okazało się, że Młody potrzebuje kilka miesięcy leczenia lekiem, którego buteleczka kosztuje 800zł i starcza na 3-4 tygodnie 🙈

Suple za 80zł przy wydatkach na dziecko to naprawdę niewiele.
 
reklama
Ja się obudziłam mocno jak okazało się, że Młody potrzebuje kilka miesięcy leczenia lekiem, którego buteleczka kosztuje 800zł i starcza na 3-4 tygodnie 🙈

Suple za 80zł przy wydatkach na dziecko to naprawdę niewiele.

Spoko jak będzie potrzebowało leczenia, a rodzice nie pomogą to się wymieni na zdrowszy model. Wiadomo nikt nie będzie dopłacał do takiej inwestycji😵‍💫
 
Do góry