reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca ciążowa ...i życie po niej

Ja tez sie boje insuliny. Caly czas licze na to, ze bedzie wszystko dobrze i nie bede miala takich skokow jak po tym kebabie. Bo tak to nie mam a jem normalnie.
 
reklama
Dziewczyny, czy orientujecie sie jak to jest z lekami przy cukrzycy?
Wczoraj przepisano mi Miclonide (wziewny steryd) na problemy z oddychaniem. W domu na ulotce przeczytalam ze lek zawiera laktoze-naturalny cukier i nalezy go stosowac ostroznie u pacjentow z nietolerancja cukrow. Podobny opis mam na spazmolinie, ktora juz biore od dawna. Ale waham sie z tym nowym.
 
skoro masz brać to lepiej weź, wydaje mi się że to się tyczy bardziej tych co już przewlekle choruja na cukrzyce, a u Ciebie te cukry chyba aż tak bardzo nie szaleją...weż zobacz jak bedzie to na ciebie działać:-)
 
warto się poradzić diabetologa - może będzie miał pomysł jak przyjmować te leki, żeby jak najmniej przeszkadzały.
 
Co tu taka cisza... wiosna idze i wssyacy na spacerkach?:D
Iza Nanncy jak Wasze cukry?
A reszta jak Wasze Dzieciaczki?
Asia ostatnio coś bardzo mało śpi mi w dzień.... ważne że śpi w nocy no ale w dzień też jeszcze troszkę mogłaby pospać:sly: czeka nas pierwszy dłuższą wyprawa samochodem. Jedziemy do Teściów i jestem ciekawa jak Asia ja zniesie, bo jazda z Młodym to była masakra... miłego dnia:)
 
Aniolek_a wczoraj bylam na wizycie u diabetologa i szkoleniu w przyszpitalnej poradni. U mnie cukry sa dobre tylko mialam przedwczoraj ponad 140, ale to po pizzy :D. A tak to musze jesc na noc bulke z mlekiem, bo mi ketony ciagle wychodza. Jesli utrzymam ten poziom cukrow przez cala ciaze to bedzie super. Oby sie udalo, bo sie martwie!
Tylko nie dostalam skierowania na to badanie krwi co Nanncy miala, czy mam sie o nie upomnac?
 
Iza marta, ja bym cisnela o to badanie albo zrob je sama, ja zadnego skierowania nie mialam, koszt ok 27zl i masz wykaz jak Twoj organizm radzil sobie przez ostatnie chyba 120dni z cukrem. Im szybciej zrobisz tym dalszy okres Ci obejmie. A potem sobie powtorzysz po ciazy i bedzie porownanie. Tym bardziej ze Ty jak ja boisz sie ze to sprzed ciazy. Wiesz co, dzisiaj bylam u kardiologa, ogladal moje wyniki glukozy i hemoglobiny glikowanej i powiedzial ze takie wyniki to nie raczej nie cukrzyca, tylko ciazowa nietolerancja weglowodanow, ktora napewno minie, o!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam,
melduję się i ja :)
Od czwartku byliśmy na "wakacjach" u moich rodziców ale już jesteśmy i postaram się być na bierząco.
dziś Ikula miała szczepienie. Całe szczęście tym razem obyło się bez temperatury i nawet miała dobry humor przez resztę dnia. Potem M do dentysty, wieczorem ja więc dzień pełen wrażeń. Jestem wypompowana na maxa. Jutro mam zamiar wybrać się na obciazenie glukozą, więc proszę o kciuki :). Młoda waży 6920 i od ostatniego razu urosła 3 cm :).
Pozdrawiam
 
Do góry