reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

reklama
dziewczyny, któraś z Was może polecić gdzie we Wro można zrobić usg 3d z nagraniem na płytkę? Terminy mogą być odległe, ale najlepiej nie za cenę 300 zł:szok:
 
ja mogępolecić doktora Nadima Sleimana - ma bardzo fajne podejście do swoich pacjentów, przy tym zachowuje profesjonalizm w sowjej pracy, chodzę do niego od pewnego czasu i nigdy mnie nie rozczarował, dokładny i rzetelny w bdanaiach - wszystko na NFZ:) nie ma większego problemu zeby umówić się na wizytę (czekałam około 2 tyg). WIzyty są długie z wycerpującym wywiadem i badaniami. Chodzę do przychodni na Biskupinie ale słyszałam że doktor pracuje także w szpitalu na Dyrekcyjnej.
 
Też polecam Medex na św. Mikołaja. Mamy piękny 20 min film naszej Zosi w brzuszku :)
A jeżeli chodzi o bezpłatnego ginekologa to dr Tylko przyjmuje w przychodni na ul Brucknera(wtorek) i w drugiej na ul Krętej(chyba środa). Jest naprawdę bardzo dobrym ginekologiem, ani razu nie odczułam irytacji z jego strony gdy pytałam dosłownie o wszystko po tysiąc razy i gdy przyjeżdżałam co tydzień na badania bo się martwiłam o różne dziwne rzeczy hehe. Jest bardzo miły i zawsze potrafił mnie wysłuchać. No i oczywiście urodziłam zdrową córeczkę mimo drobnych komplikacji na początku ciąży. aha no i ma USG i w jednej i w drugiej przychodni:) co prawda to nie krzyki aleee 6 dojechac mozna! :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!! Ja dziś pierwszy raz na tym wątku :) mam problem z zajściem, PCO itd, któraś borykała się z tym problemem? Kogoś polecacie?

co myślice o dr szewczuku?
 
i ja mam pytanko w takim razie: czy któraś z Was chodzi(ła) może do dr Ewy Nojek lub do dr Janiny Ilczyszyn? po mojej przeprowadzce wybrałam sobie dr Elżbietę Jaworską, ale mam mieszane uczucia...poza tym chciałabym skonsultować jedną rzecz z innym ginekologiem, bo mam wrażenie, że dr Jaworska ją zbagatelizowała.
 
reklama
i ja mam pytanko w takim razie: czy któraś z Was chodzi(ła) może do dr Ewy Nojek lub do dr Janiny Ilczyszyn? po mojej przeprowadzce wybrałam sobie dr Elżbietę Jaworską, ale mam mieszane uczucia...poza tym chciałabym skonsultować jedną rzecz z innym ginekologiem, bo mam wrażenie, że dr Jaworska ją zbagatelizowała.

o dr. Nojek słyszałam duzo dobrego .Jednak osobiście niekozystałam .
Ja polecam swojego lekarza prowadzącego moją 2 ciąze. Dr. Radosława Blok.
 
Do góry