reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy,położnicy,położne

Witam

Czy ktoras z was chodzi/chodzila do dr Korzeniewskiego???
Chce sie do niego dostac, ale jedyne co wiem to ze przyjmuje na ul.Boleslawickiej, a telefony z netu sa nieaktualne, wiem ze w jakies dni przyjmuje bez rejstracji...moze ktoras z was ma jakies konkretne informacje???

Dziekuje za pomoc!!
 
reklama
Zgadzam się z przedmówczynią: Ginekolog musi pasować. Zależy też czy Ci zależy na lekarzu który pracuje w szpitalu czy też nie.
Ja chodziłam do dr. Kucharskiego. Mi odpowiadał. Rok temu wizyta kosztowała 80zł. On przyjmuje w poliklinice na grobli jak i większość personelu z Brochowa.
ja leżałam na Brochowie z dziewczyną która była pacjentką dr Kucharskiego i mijając ją parę razy na korytarzu nie zajrzał do niej ani razu...poza tym babeczka była w 28 tyg i z rozpoznania wynikało, że jest zagrożenie porodem przedwczesnym i ani razu nie rozważył założenie pesaru. Z tego co wiem był bardzo zainteresowany dopóki chodziła i płaciła, później już nie tak bardzo.
 
Możliwe, ale ja nie mogę mu nic zarzucić. Mnie odwiedził po porodzie i przed wyjściem do domu, choć nie prosiłam o to. Interesował się mną, mówił o stanie dziecka, które zabrali na oddział a mnie na inne piętro a był zakaz odwiedzin. Moja koleżanka jak leżała na patologii to ją też odwiedzał i się nią interesował, rozmawiał z lekarzami, przyszedł zbadać itp. Miało to miejsce w tamtym roku. Takie są moje doświadczenia.
 
ja leżałam na Brochowie z dziewczyną która była pacjentką dr Kucharskiego i mijając ją parę razy na korytarzu nie zajrzał do niej ani razu...poza tym babeczka była w 28 tyg i z rozpoznania wynikało, że jest zagrożenie porodem przedwczesnym i ani razu nie rozważył założenie pesaru. Z tego co wiem był bardzo zainteresowany dopóki chodziła i płaciła, później już nie tak bardzo.
niestety miałam taką samą sytuację w 1 ciązy ,z tym samym secjalistą z "powołania"
 
Witam
dawno nikt tu nie pisał, a może mogły byście mi pomóc w wyborze lekarza.
W sylwestra zobaczyłam 2 kreseczki i szukam teraz dobrego lekarza do którego mogłabym się udać. najlepiej jak by przymował na nfz i był z okolic rynku.
Ale na pierwszą wizytę muszę iść prywatnie bo nie mam ubezpieczenia w tej chwili :( Wyszytałam że kobieta w ciąży ma prawo do bezpłatnej opieki, ale czy już tak wcześnie?

Może ktoś mi coś poradzi będę bardzo wdzięczna

Pozdrawiam
 
Ciężko coś polecić, prywatnie zachwaliłabym Ci moja panią dr ale ostatnio zakupiła USG do gabinetu, i mnie osobiście cena wizyty powala, 120 wizyta plus cytologia 30 zł. Ja będąc w ciąży postanowiłam zrobić sobie tan luksus i chodzić prywatnie, ale wiem jakie jest życie. blisko rynku przychodzą mi do głowy przychodnie w okolicach pl dominikańskiego, ul Dobrzyńska, możesz posprawdzać kto tam przyjmuje, i za tydzień spokojnie sie udać. w 6 tyg. fasolka powinna miec ok 3 mm i będzie widoczna na USG wiec nie powinno byc problemu z "diagnozą" ciąży. Odradzam Corfamed. myślę, że spokojnie zdążysz załatwić ubezpieczenie przed wizytą (np papierek bezrobotnej)
 
Jakieś 8 lat temu miałam tą wątpliwą przyjemność trafić na Dobrzyńską do gina na NFZ i szczerze odradzam. Traktowanie pacjentki jak przedmiotu, zero szacunku, warunki wręcz obleśne, na szczęście w ciąży wtedy nie byłam. Moja znajoma chodziła na NFZ do Dolmedu i była zadowolona z opieki nad ciężarną, choć do robionego USG i określania płci można mieć spore zastrzeżenia, bo młody do 4 miesiąca, niestety, karnie musiał chodzić w różowych bodziakach ;), później już coś chłopięcego mu litościwie kupiła.
 
Ja obecnie chodzę do Dolmedu i w sumie jestem zadowolona, aczkolwiek jak zrobiłam USG u innego lekarza to zobaczyłam że do tej w DOlmedzie rzeczywiście się nie przykładali. Mam nadzieję, że płeć dobrze Pan dr zobaczył- mam już mnóstwo ubranek dla dziewczynki:)

Niestety z tego co wiem to w DOlmedzie można iść do Gina tylko prywatnie (nie mają umowy z NFZ).
 
reklama
ja polecam dr Tomasza Fuchsa. przyjmuje na rajskiej i jest z dyrekcyjnej. poprowadził 2 moje ciaże i na nikogo innego bym go nie zamieniła
 
Do góry