reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Czesc kobitki;-)
Marita
nie tylko tobie,ja tez mam glowe co wazy tone chyba hehehe.Do czwartku ma sie troche pogoda poprawic,ale pocieszam was,ze w Polsce nie jest lepsza,tylko troche jest cieplej.
Moj synek na zdjeciu w paszporcie ma reke zony fotografa,bo to ona trzyma dzieci do zdjecia(cytat) i nikt nic nie mowil,nie bylo problemow.
Lece,bo przejasnilo sie i pedze po saridon do etosa.BAJ!!;-)
 
reklama
Ma-Rita, nasze ploty jak najbardziej aktualne. Czekam. Daj znać o której będziesz w Rotterdamie i puść sygnał jak już będziesz siedziała w tramwaju :) W czwartek nadal ma być nieciekawie, ale co tam...najwyżej pobyczymy sie w domu:tak:
Kamila-jak fryzura?
Paulina-podzieliłam Twój los-zgubiłam ślubną obrączkę :-(
Sencilla-nie lubię komplikować sobie życia. Lubię jak jest jasno, prosto, zwięźle i sprawiedliwie-o, to najważniejsze:-)
 
czesc dziewczyny

pamietacie mnie jeszcze?? u nas po staremu, ciągle upalnie i wciąż chodzimy zasmarkani... idealna pogoda na zlapanie choróbska, gorączka z nieba, duchota i nieuniknione przewiewy...

nadrobiłam Was i widzę temat aborcji - no cóz temat rzeka a co za tym idzie będą zwolenincy i przeciwnicy... pozwolę sobie podzielić zdanie Poli bo myslę bardzo podobnie... najbardziej mnie rusza jak słysze w TV lub czytam ze kolejny maluszek został wyrzucony na smietnik, lub ciezka reka jego "tatusia" wyladawała na jego bezbronnym ciałku... w takich wypadach aborcja jak najbardziej TAK...

kolejny temacik BASEN i tu z czystym sumieniem moge powiedziec że Antosiowi zajecia na basenie bardzo przypadły do gustu... poszlismy tam pierwszy raz jak miał 4 m-ce i chodzilismy regularnie raz w tygodniu... moj malec to chyba bedzie jakis wilk morski bo wogole nie boi sie wody a wrecz za nią jest głupi i to obojetnie czy jest w wannie czy w basenie czy strumien wody leci mu w oczy z prysznica... dziś nawet pomoczył spodenki w Solankach SPA, gdzie wody bylo tylko do kostek... pojechlismy na inhalacje aby przepedzic ten zakichany katar...

co jeszcze? aaa Antek rozbujał sie na dobre z chodzeniem i nawet na zakretach sie wyrabia, czasami sie zachwiieje, rozłozy rączki jak baletnica, złapie pion i leci dalej... ale niestety jest jedno ALE: buty... jak tylko mu je załoze przewraca sie... no cóz poczekam az dobrze sie wprawi z tym dreptaniem i wtedy spróbuje tego wynalazku...

pozdrawiam
 
WITAJCIE mamusie..

U nas bez zmian nadal noce nieciekawe dzionki takie sobie maruda jak zawsze ale coz...

AGNES ten basen jest w Horscie dokladnie LA HORST wiec jak bedziesz w okolicach Venray to bedziesz miala niedaleko,wreszcie bede miala z kim tam jechac bo kolezanki moje nie jezdza bo podobno sa za grube-biedne dzieci//
kazdy jest jaki jest wiec gorsze widywalam ale one nie jada i koniec

Milego dzionka:blink::sorry2::confused:
 
cześć dziewczyny.
można do was???
widzę że tutaj wcześnie zaczynaja brać dzieci na basen....
moja maluda ma pół roczku a my jeszcze nie byliśmy, planujemy wypad na basenik w sobote, a powiedzcie czy te pieluchy do wody są obowiązkowe?? i czy one faktycznie nie przepuszczaja wody? i tutaj chyba są tylko HUGGIESY SWIMMERS?
 
cześć dziewczyny.
... a powiedzcie czy te pieluchy do wody są obowiązkowe?? i czy one faktycznie nie przepuszczaja wody? i tutaj chyba są tylko HUGGIESY SWIMMERS?

Natka jak zaczełam chodzić z Antosiem to zaczął dobrze 4-ty miesiąc zycia i wtedy zakładałam mu te pieluszki basenowe bo taki maluch robi jeszcze dość wodniste kupki... ale ja zaczął juz jadać stałe pokarmy to i kupki sie zmieniły i wtedy tylko zakładałam mu materiałowe slipki kąpielowe... na szczescie nie zdarzyło mu sie jeszcze zrobić mi śmierdzącej niespodzianki:-)
pieluszki kupiłam w Kruitvat, i to była ich marka... 10 pieluszek za 5,99€
u nas basen jest niewielki ale obowiazku nie ma na te typowe pieluszki do kąpania, nie weim jak jest na innych basenach...
 
Witam kobitki,

ja dostaję szału, już chcę na wakacje, mam ochote na poakowanie walizek ...aby czymś się zająć to już od rana pomyłam okna, a jak mała pójdzie spac biorę się za prasowanie....dosłownie nie potrafię usiedzieć w miejscu
Ostatnio jak weszłam na forum to mi szczęka opadła...sorki dziewczyny że rozpętałam tę wojnę z aborcją..już nie poruszę takich ostrych tematów.
Sencilla-jak zdrówko, pomagają antybiotyki, a jak córeczka, czy nadal ma kolki?
Natka-witam, ja nie wiem kompletnie nic na temat basenów....jestem uczulona na chlor i niestety nie byłam ani razu z małą tutaj na basenie, a ozonowanych nie ma w moim regionie......a dlaczego tak pusto na forum...oj zdarzają się takie dni, kiedy jest ładna pogoda i każda z nas jest poza domem lub na wakacjach itp....ale są dni że nie będziesz w stanie nadrobić naszych postów jak naskrobiemy dużo :)
twiggless-zdrówka życzę i udanych wakacji
mama mikołaja- a próbowałaś metody usypiania z książki "usnij wreszcie" ? ja ją mam na kompie, jak podasz meila to prześlę.....pomęczysz się ale mały będzie przesypiał noce
Kamila-dawno Ciebie nie było, gdzie się ukrywałaś?
Pola-współczuję....mnie strata obrączki nadal boli...bo ślub bierze się raz, więc wiem co czujesz.....a tak propo to masz klapsa ode mnie....na NK napisałaś mi kiedy się ruszę w Twe strony....hola, hola....miesiąc temu spędziłam weekend u Was, więc to Wy teraz zabierać tyłeczki i czas na rewizytę na północy kraju ;)

No lecę kawusię nastawić, miłego dnia mamusie.
----
p.s.
czy Wam też niedziałają emotikony?
sorki jak kogoś pominełam
 
reklama
Do góry