reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

hej dziewczyny:-):-):-):-)

u nas masakra mały marudny na maksa nie wiem co mu się stało nauczył się raczkować i wszędzie go pelno właśnie przed chwilą spuściłam go z oczu na minute a on dorwał i wpakował do buzi swój akt urodzenia:szok:
ze spaniem też masakra b udzi się w nocy co 3 godziny mam nadzieję że to zęby
Paulina Anna jeśli to nie problem to mi też byś mogła przesłać tą książkę bo słyszałam że jest świetna może na moje dziecko też to podziała i w końcu się wyśpię bo już chyba wszystkiego próbowałam:szok:
Mama mikołaja a właśnie czy trzeba dla dziecka na basen mieć specjalne pieluszki?
narka pozdrowionka:-):-):-):-)
 
reklama
AGNES ja wiem ze trzeba miec te pieluszki i tez kupuje dlatego a czy mozna bez isc??? niewiem -bynajmniej wszystkie takie maluchy maja zaloze te pieluchy a jesli o to czy przepuszczaja wode to tak one tylko kupe trzymaja
Kupilam paczke w ktorej bylo 11 szt to na 2-3 wyjscia starcza kosztuja ok 7 euro wiec to nie majatek a miec spokoj ze nie bedzie niespodzianki w basenie(ja bym sie spalila ze wstydu gdyby malego kupa plywala we wodzie)
Ile ma twoj maly?? bo nie pamietam no ja do dzis nie spie z powodow zebow czy licho wie czego wiec jeszcze przed nami dlugie noce nie przespane:-):-)
Agnes jak ty tu dojedziesz to ja bede jechac do Pl na msc lub dwa !!! mam nadzieje ze zdazymy kawke wypic:sorry:
 
Mama mikołaja moje dziecko ma 8 miesięcy i już by mógł pospać w nocy trochę dłużej bo ja wymiękam a teraz to już wogóle jest jakiś rozrególowany po pobycie tatusia w PL bo nawet z zasypianiem wieczorem jest problem a już zasypiał sam bez problemu potem wyjazd do NL znowu zmiany ????
a kiedy ty jedziesz do PL ? bo mój wyjazd teraz jest uzależniony od mojego brata :-):-)
 
Agnes-nie ma sprawy, wyślę tylko podeślij mi na priva swój adresik e-mail.
Aneta-mam nadzieję że do Ciebie książka dotarła.

Milego wieczoru mamuśki

.....ja biorę małe conieco na ząb i ląduje przed tv:tak:
 
AGNES ja prawdopodobnie 01.08 jade do Pl ale wroce tylko niewiem gdzie bede mieszkac bo mamy sie przeprowadzic tylko niewiedomo gdzie i kiedy!!

A to ze maly tak sie zachowuje to narmalnie ja tez tak mialam jak tata byl to dziecko nie spalo itd a potem wyjechal i meczylam sie znowu z nim ale to minie jak bedziecie razem ja po trzech msc pobytu tutaj dopiero oddycham:eek::confused:

Skad jestes tzn w Polsce??? ja wielkopolska
 
Witam Was kobitki:tak:
Paulina książka doszła i tak się wczytałam, że masakra:-D:-D:-D
Z zasypianiem nie mamy problemów, bo mały zasypia sam z pieluszką w łóżeczku, ale budzi się raz w nocy do jedzienia.
mamamikołaja ja także z Wielkopolski:tak::tak::tak:
Niko pojechał dziś do PL na wakację na 4 dni i ryczeć mi się chce:( . Nasza pierwsza rozłąka, myślę czy śpi, czy go nic nie boli, czy tęskni, czy mleko wypił, czy bułkę zjadł:( . Głupia jestem on ma 4latka, a ja się martwię jak by miał kilka miesięcy, ale jak się nie martwić:confused::confused::confused:
Zaryczę się do wtorku za nim:(
Miłej nocy
 
Witam..............:eek:

Ja jestem dokladnie z Nowego tomysla (bardzo blisko) no a teraz tutaj czyli NL

No pogoda dzis bedzie znowu w kratke ,wynioslam wszystkie bety z lozka na dwor ale zaraz bedzie padac....uuuu!!:cool:

Teraz pora na kawke maly slucha przebojow w tel to chwila ciszy!! od 8.20-9.00 rano zawsze spiewaja moj maly to uwielbia VH1 program:-):-D
 

Załączniki

  • DSC07848.JPG
    DSC07848.JPG
    248,6 KB · Wyświetleń: 23
Witam z ranka :-):-):-)
Ja jestem z Łódzkiego ;-)
Mama mikołaja a czemu się będziecie przeprowadzać ??
Twigless życzę udanych wakacji i zaszalałaś tak długo w PL super a sama jesteś czy z mężem ???
miłego dnie mamusie wpadne pózniej teraz biorę się za prasowanie bo już czeka to na mnie 2 dni :szok:jak ja nie lubię prasować :szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry