reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie wkładki laktacyjne ??

Miałam okazję wypróbować wkładki różnych firm i ja polecam z czystym sumieniem wkładki Baby Ono. Używam je już kilka miesięcy. Są według mnie najlepsze.
 
reklama
ja polecam wkładki firmy tome tippe! tylko, że cena też nie jest taka mała. dostałam od meża te lecznicze i musze powiedziec, że chłodziły i to było taki przyjemne.. mam tylko nadzieje, że mój mąż nie zaprzestanie na 1 podarunku..:)
Ufam w ogóle tej firmie.. a może Wy macie jakieś inne zdanie?
Podzielcie się ze mną opiniami za i przeciw, bo inacze moj mążj zbankrutuje!! haha;)
 
Na wyjścia polecam wkładki lovi - z żelowym absorbentem. Tak jak w pieluszkach - mleko zamienia się w żel, więc nie ma szans, żeby coś przeciekło. Dodatkowo są duże w obwodzie - zakrywają większość piersi (przynajmniej mojej ;)), ale za to cieniutkie, więc nie odznaczają się w biustonoszu, no i mocny pasek klejący nie daje szans na przesuwanie. Jedyny minus to cena, dlatego ja zakładałam je jedynie na wyjścia z domu, bo po domu nosiłam zwykłe j&j.
 
wypróbowałam juz wiele az w koncu wpadly mi w rece wkladki NUK Ultra Dry i musze powiedziec ze dopiero teraz czuje sie zadowolona i nie oszukana. Wkladki naprawde trzymaja sie piersi, nie przemakaja (wiadomo ze jak jest nawall toczasem pomaga tylko pielucha),super wchlaniaja:) Polecam
 
A ja się ostatnio spotkałam z wkładkami LOVI i muszę przyznać, że są bardzo fajne. Cieniutkie, duże krążki co tego chłonne, nie robią się żadne paproszki z nich i mają duży pasek kleju. Super się sprawdzają na noc.
 
Możesz być spokojna, firma solidna. Znam ją jako "świeżo" upieczona ciocia, orientująca się w życiu siostry, ale i jako położna, która słyszy wiele. :D
 
One z tego co kojarzę jakiś czas temu były ciut inaczej wykonane, teraz są lepszej jakości i to że są oddzielnie pakowane to bardzo dobre, praktyczne rozwiązanie.
 
reklama
Szwagierka pakuje sobie powoli torbę do szpitala i kupiła sobie właśnie te wkładki laktacyjne a do tego podkłady poporodowe z canpol. Też gdzieś opinie zbierała i niemi się kierowała przy wyborze.
 
Do góry