reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Dzień dobry 🥰
Jak samopoczucie dziś?☺️
Hejka, oprócz bólu głowy może być 😉 będę sobie wmawiać dziś dobre samopoczucie bo musze ogarnać chałupe ( nie robie wiosennych porządków przez plecy,ale co nieco ogarnę)
Dokupić jeszcze musze pare rzeczy i chce sie szybko uwinąć bo piękna pogoda ma być dziś , a jutro to już w ogole 21st 😍😍😍 aż sie chce coś robić
 
reklama
Dzień dobry 🥰
Jak samopoczucie dziś?☺️
Dzień dobry. U mnie samopoczucie byłoby wspaniale gdyby nie myśl, że idę na 10 godzin do pracy🤣 na szczęście to ostatni dzień i wolne do środy, a od 05.04 planuje już iść na l4 bo mam pracę fizyczną, dość ciężka bo w handlu i widzę, że jak się nabiegam w pracy to plamienia bardzo sie nasilają i boli dość mocno podbrzusze mimo, że staram się oszczędzać. powiedziałam dziewczynom w pracy i ile mogą to mnie wyręczają w najcięższych czynnościach, ale na dłuższą metę się tak nie da.
 
Dzień dobry. U mnie samopoczucie byłoby wspaniale gdyby nie myśl, że idę na 10 godzin do pracy🤣 na szczęście to ostatni dzień i wolne do środy, a od 05.04 planuje już iść na l4 bo mam pracę fizyczną, dość ciężka bo w handlu i widzę, że jak się nabiegam w pracy to plamienia bardzo sie nasilają i boli dość mocno podbrzusze mimo, że staram się oszczędzać. powiedziałam dziewczynom w pracy i ile mogą to mnie wyręczają w najcięższych czynnościach, ale na dłuższą metę się tak nie da.


Ja też w handlu pracuje,8 godzin stania, dźwiganie. I dlatego jestem na L4,bo brzuch ciągnął...a już 3 straty miałam. Oby Ci szybko zleciało 😌
 
Ja też w handlu pracuje,8 godzin stania, dźwiganie. I dlatego jestem na L4,bo brzuch ciągnął...a już 3 straty miałam. Oby Ci szybko zleciało 😌
No ja nie chciałam zostawiać dziewczyn przed świętami, bo nikogo na moje miejsce by nie dostały, jest nas 6 i jesteśmy taka zgraną paczka. Umówilysmy się poprostu, że dźwiganie i najcięższe rzeczy one będą robić, a mi zostaje głównie obsługa, sprzątanie itp żebym tylko została do końca tego gorącego okresu swiatecznego.
 
Dzień dobry 🥰

Ja jestem po kolejnej nocy z przerwa od 1 do 5 bez spania.. pali mnie zgaga jak 💥 jeszcze leżę. W ogóle czytam że wy dom ogarniacie, zakupy sprzątanie a ja to tylko leżę bo mi niedobrze
Jak leżysz to najlepiej na lewym boku- zmniejsza się ucisk na żołądek. A z domowych sposobów polecam migdały, żucie cieniutkiego plastra imbiru lub naturalny ocet jabłkowy. Miałam kiedyś mega problemy ze zgaga, codziennie szklanka wody z łyżka octu jabłkowego i po kilku dniach stosowania zniknęły całkowicie na kilka miesięcy. Jak wracają to znów zaczynam go pić.
 
Dzień dobry 🥰
Jak samopoczucie dziś?☺️

Cześć! 😊 Dziś na razie w miarę , ja w tym roku też obeszłam się bez większych porządków , oszczędzam się jak mogę. Święta i tak spędzamy u moich rodziców więc w domu cokolwiek ogarnę i tyle. Piękna pogoda się zapowiada planuje zmianę pościeli i wietrzenie domku 😊
Dobrego dnia dla was dziewczyny ⛅
 
reklama
I jak masz dziś tą wizytę?
Tak mam wzięłam wolne i jadę przed południem już, taki piękny dzień mam nadzieję że przyniesie dobre wieści. Też chciałam wam powiedzieć dziewczyny że mój syn miał ropień na oku i dostał maść i ja mu tą maścią posmarowałam a później czytam w ulotce że przenika przez skórę i działa toksycznie na płód 😨 na wsyztsko trzeba uważać w ciąży. Miałam to na palcu przez sekundę ale jednak niepokój jest
 
Do góry