reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Na alegro ktos wystawił opinie o nim że przed 16tyg cieżko było coś usłyszeć, na mediaexpercie też ma słabe opinie hmm wiec to co piszesz nie pokrywa sie z opiniami w necie😅Zaryzykuje chyba ten herzmedical glownie dlatego ze piszą że od 12 działa a jak kupie co piszą że od 16 to co mam sie potem czepiać jak mi w 12 nie wykryje 😅 dam znac jak przyjdzie i czy działa
Ja czytałam opinie na instagramaxh położnych i na tiktoku😉
 
reklama
Nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale ja mam pakiet w Luxmedzie z pracy i, aby badanie było w ramach pakietu to musi być zlecone przez któregoś lekarza Luxmedu. W innym wypadku jest płatne.

O ten też mi właśnie w rodzinie polecali, ale zobaczyłam że od 16 tyg to mówię nie ma co zamawiać 😅 jak pamiętam nie ma tam żelu w zestawie?
Nie ma żelu, ale żel w wielkiej butelce w aptece kosztował mnie 4 zł, więc nie taki duży wydatek😂
 
Dosłownie, zeby działał a czy taki czy inny to mnie to obojętne.
Ja właśnie zamawiałam na Gemini bo widziałam, że tam jest najtaniej tylko właśnie nie było żelu USG na stanie, ale to już podjadę sobie do jakiejś apteki i wezmę. Odrazu zamówiłam wymiany na drugi trymestr i już jakoś dziwnie, że ten czas szybko leci.
 
Cześć dziewczyny , chcialam sie przywitać, najwyzszy czas🙂 podczytuje Was od początku jednak strach przed tym że coś może być nie tak nie pozwalał się ujawnić 🙈 przykro mi z powodu wszystkich strat 😔 krótko o mnie - termin na 2.11 (choć prowadzę też ciążę prywatnie I tam wyliczyli ze nawet 30.10). Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych, teraz ciąża z ivf, wczoraj prenatalne - z usg wszystko w porządku, czekam na wyniki z krwi 🙂
 
A ja bym chciała jeszcze wrócić do tematu witaminek - jakie bierzecie? Czytałam o tych nowych rekomendacjach, w przyszłym tygodniu mam wizytę i zapytam o to lekarza, ale w międzyczasie jeszcze chciałam Was zapytać co bierzecie. Ja póki co biorę Pueria Uno, ale akurat mi się kończy i zastanawiam się czy ewentualnie nie trzeba będzie zmienić.
Dajcie znać ♥️
 
reklama
Nie wiem czy dokładnie o to chodzi, ale ja mam pakiet w Luxmedzie z pracy i, aby badanie było w ramach pakietu to musi być zlecone przez któregoś lekarza Luxmedu. W innym wypadku jest płatne.

O ten też mi właśnie w rodzinie polecali, ale zobaczyłam że od 16 tyg to mówię nie ma co zamawiać 😅 jak pamiętam nie ma tam żelu w zestawie?
tak tak, teraz jest problem z tym ze mam skierowanie od lekarza z lx ale zlecone poprzez teleporadę, a trzeba iść osobiście na wizytę by dali to samo skierowanie.. 🤡
 
Do góry