reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

A ja bym chciała jeszcze wrócić do tematu witaminek - jakie bierzecie? Czytałam o tych nowych rekomendacjach, w przyszłym tygodniu mam wizytę i zapytam o to lekarza, ale w międzyczasie jeszcze chciałam Was zapytać co bierzecie. Ja póki co biorę Pueria Uno, ale akurat mi się kończy i zastanawiam się czy ewentualnie nie trzeba będzie zmienić.
Dajcie znać ♥️
Ja brałam wcześniej prenacaps 1 + dha, teraz zamówiłam te same tylko 2. Myślałam nad tym prenatal duo, ale w wieku aptekach jest podana jeszcze stara forma z dwoma rodzajami kwasu foliowego, więc nie chce ryzykować. Położna dała mi też na wizycie jakieś próbki tej pueria Duo ale też ma dwie formy kwasu, więc sobie może zostawię na jakąś awaryjną sytuację, czy wyjazd.
tak tak, teraz jest problem z tym ze mam skierowanie od lekarza z lx ale zlecone poprzez teleporadę, a trzeba iść osobiście na wizytę by dali to samo skierowanie.. 🤡
Bez sensu 🙈 mnie Luxmed bardzo rozczarowuje i to nie pierwszy raz. Byłam tam u gina też i niby mam skierowane na kolejne USG, ale sama nie wiem, czy pojadę.
 
reklama
A ja bym chciała jeszcze wrócić do tematu witaminek - jakie bierzecie? Czytałam o tych nowych rekomendacjach, w przyszłym tygodniu mam wizytę i zapytam o to lekarza, ale w międzyczasie jeszcze chciałam Was zapytać co bierzecie. Ja póki co biorę Pueria Uno, ale akurat mi się kończy i zastanawiam się czy ewentualnie nie trzeba będzie zmienić.
Dajcie znać ♥️
Ja z zalecenia lekarza biorę pregna start i pregna dha, po 14 lub 16 tyg (muszę dopytać bo moja głowa nie zakodowala) mam zmienić na pregna plus (z żelazem) bo mam bardzo niski poziom ferrytyny - 9🙄 nie czytałam rekomendacji ale ufam mojemu lekarzowi że ta seria jest ok
 
Ja właśnie zamawiałam na Gemini bo widziałam, że tam jest najtaniej tylko właśnie nie było żelu USG na stanie, ale to już podjadę sobie do jakiejś apteki i wezmę. Odrazu zamówiłam wymiany na drugi trymestr i już jakoś dziwnie, że ten czas szybko leci.
Jestem poddatna na wplywy i zamowilam ten jumper tez na gemini 🙃 oby jutro doszedl bo jestem niecierpliwa 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-04-24-20-05-58-062_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-24-20-05-58-062_com.android.chrome.jpg
    209,5 KB · Wyświetleń: 19
reklama
A ja bym chciała jeszcze wrócić do tematu witaminek - jakie bierzecie? Czytałam o tych nowych rekomendacjach, w przyszłym tygodniu mam wizytę i zapytam o to lekarza, ale w międzyczasie jeszcze chciałam Was zapytać co bierzecie. Ja póki co biorę Pueria Uno, ale akurat mi się kończy i zastanawiam się czy ewentualnie nie trzeba będzie zmienić.
Dajcie znać ♥️
Brałam w pierwszej ciąży Mama dha premium+, w kolejnej Puerie, a teraz mam Prenasol.
 
Do góry