reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Kinga przyjdzie ci dziś ten dopler? Mnie jak na złość dopiero jutro, za późno zamówiłam 🫠
Tak, w powiadomieniu miałam, że następny dzień roboczy ale przyszedł mi SMS, że kurier dzisiaj dostarczy paczkę.
Hej, ja właśnie jadę na spotkanie z genetykiem. Nie czuję się pewnie i pewnie dlatego nie chce mi się jechać. Wręcz bym powiedziała że się boję 😒 mam 37 lat i wiek już sam podnosi ryzyka. Ech...
Trzymam kciuki. Moja mama w takim wieku zaszła w ciążę ze mną i wszystko książkowo, nie martw się na zapas 😉
 
reklama
Poprzednia wizyta była jak było 9+0, serduszko biło, 166 uderzeń na minutę. Nie wiemy co się stało na dniach, bo obumarcie miało miejsce w 10 tygodniu. Dzisiaj był zabieg łyżeczkowania. W szpitalu doktor była zaskoczona obumarciem przy bardzo wyraźny ciałku żółtym na usg. Jutro zawozimy próbkę do badania genetycznego i czekamy na wizytę u ginekologa i skierowanie na wszelkie możliwe badania, żeby szukać przyczyny 🥺 wierzę, że u ciebie będzie wszystko dobrze ❤️
bardzo mi przykro :(
Mój też już wie i tak samo wygadał w żłobku 🤣🤣 mówi do cioci " a moja mama ma bobasa w brzuchu I on już będzie jak będzie mikołaj " 🤣🤣🤣🤣
u Nas dzieci dowiedziały się przypadkiem bo teściowa im wypaliła jak się dowiedziała, nie zorientowała się ze nie wiedza. Maluchy tez się cieszą i czekam aż całe przedszkole będzie wiedziało 😅
Hej, ja właśnie jadę na spotkanie z genetykiem. Nie czuję się pewnie i pewnie dlatego nie chce mi się jechać. Wręcz bym powiedziała że się boję 😒 mam 37 lat i wiek już sam podnosi ryzyka. Ech...
trzymam kciuki, ale będzie dobrze 🤞🏻
 
Hej, ja właśnie jadę na spotkanie z genetykiem. Nie czuję się pewnie i pewnie dlatego nie chce mi się jechać. Wręcz bym powiedziała że się boję 😒 mam 37 lat i wiek już sam podnosi ryzyka. Ech...
Też mam w tym roku 37 i mój gin na wizycie przed prenatalnymi mi powiedział jakiego rzędu wyjdą mi ryzyka podstawowe biorąc pod uwagę mój wiek. Mówił, że zwykle są obniżone po dodaniu pozostałych parametrów, ale w sumie różnie może być, bo jednak statystyka robi swoje.
Trzymam kciuki za pozytywne wieści ✊✊✊
 
Poprzednia wizyta była jak było 9+0, serduszko biło, 166 uderzeń na minutę. Nie wiemy co się stało na dniach, bo obumarcie miało miejsce w 10 tygodniu. Dzisiaj był zabieg łyżeczkowania. W szpitalu doktor była zaskoczona obumarciem przy bardzo wyraźny ciałku żółtym na usg. Jutro zawozimy próbkę do badania genetycznego i czekamy na wizytę u ginekologa i skierowanie na wszelkie możliwe badania, żeby szukać przyczyny 🥺 wierzę, że u ciebie będzie wszystko dobrze ❤️

Bardzo mi przykro 😞 trzymaj się i dużo zdrówka życzę.


Ja już tez od tych przykrych wiadomości jestem tak zestresowana.
Dziś mam właśnie 11+5 i za godzinę jadę na prenatalne.
Czuje tylko jak stres robi się coraz większy i nie wiem co mam ze sobą zrobić.
Ja tez muszę sobie sprawić detektor, bo zwariować idzie.
Miłego dnia dla Was!😊
 
Bardzo mi przykro 😞 trzymaj się i dużo zdrówka życzę.


Ja już tez od tych przykrych wiadomości jestem tak zestresowana.
Dziś mam właśnie 11+5 i za godzinę jadę na prenatalne.
Czuje tylko jak stres robi się coraz większy i nie wiem co mam ze sobą zrobić.
Ja tez muszę sobie sprawić detektor, bo zwariować idzie.
Miłego dnia dla Was!😊
Trzymam kciuki! Ja też dzisiaj badania mam, ale dopiero o 19 😵‍💫 będzie dobrze! 😍
 
Bardzo mi przykro 😞 trzymaj się i dużo zdrówka życzę.


Ja już tez od tych przykrych wiadomości jestem tak zestresowana.
Dziś mam właśnie 11+5 i za godzinę jadę na prenatalne.
Czuje tylko jak stres robi się coraz większy i nie wiem co mam ze sobą zrobić.
Ja tez muszę sobie sprawić detektor, bo zwariować idzie.
Miłego dnia dla Was!😊
No ja powiem ci że do wczoraj nie myślałam o detektorze ,ale dla zdrowia wlasnego psychicznego zamowiłam ale ja mam rumień zakaźny więc to dodatkowe ryzyko niestety.

Powodzenia dziś dziewczyny wierze ze będzie dobrze 😊
 
Ja miałam od kilku dni okropne samopoczucie. Poniedziałek i wtorek praktycznie cały przespałam. Poniedziałek/ wtorek strasznie rozbolała mnie głowa przy przekręceniu się w łóżku z boku na bok kręciło mi się w głowie, a kiedy wstawałam zasłabłam. Kolejnego dnia leciała mi krew z nosa. Mdłości ogromne. Naprawdę głęboko wierze ze 2 trymestr jakoś sprawi ze poczuje się lepiej.

Ja prenatalne poniedziałek, badanie śni mi sie po nocach.
 
reklama
Hej, ja właśnie jadę na spotkanie z genetykiem. Nie czuję się pewnie i pewnie dlatego nie chce mi się jechać. Wręcz bym powiedziała że się boję 😒 mam 37 lat i wiek już sam podnosi ryzyka. Ech...
Kochana ja w tym roku kończę 38 lat mojego synka urodziłam jak miałam 36. Ale rozumiem, ze jest to stres sama to przecchodziłam ponad rok temu u nas wszystko było wporządku. W tej ciąży ten test PAPPA traktuje z przymrużeniem oka najwazniejsze będzie dla mnie usg.
 
Do góry