reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Ja miałam od kilku dni okropne samopoczucie. Poniedziałek i wtorek praktycznie cały przespałam. Poniedziałek/ wtorek strasznie rozbolała mnie głowa przy przekręceniu się w łóżku z boku na bok kręciło mi się w głowie, a kiedy wstawałam zasłabłam. Kolejnego dnia leciała mi krew z nosa. Mdłości ogromne. Naprawdę głęboko wierze ze 2 trymestr jakoś sprawi ze poczuje się lepiej.

Ja prenatalne poniedziałek, badanie śni mi sie po nocach.

Witaj też w poniedziałek prenatalne ,😬
 
reklama
Ja miałam od kilku dni okropne samopoczucie. Poniedziałek i wtorek praktycznie cały przespałam. Poniedziałek/ wtorek strasznie rozbolała mnie głowa przy przekręceniu się w łóżku z boku na bok kręciło mi się w głowie, a kiedy wstawałam zasłabłam. Kolejnego dnia leciała mi krew z nosa. Mdłości ogromne. Naprawdę głęboko wierze ze 2 trymestr jakoś sprawi ze poczuje się lepiej.

Ja prenatalne poniedziałek, badanie śni mi sie po nocach.
A cie kobieto trzymaja te objawy😐
 
A mogę zapytać jakie masz BMI? (oczywiście, jeśli chcesz powiedzieć) Chcę sobie porównać :D

Ja mam za to "bezproblemowe" dziecko, więc los nam teraz na pewno dowali 😂

Taka prawda, że zwykle dowiadujemy się, że ktoś poronił, jak ktoś inny się przyzna i wtedy jest reakcja "ja też przez to przechodziłam" albo jak wydarzyło się to na tak późnym etapie, że wiadomo było o ciąży, więc siłą rzeczy też o poronieniu... :(

My już powiedzieliśmy córce (2,5 roku), kolejnego dnia poszła do żłobka i wszystkim wyklepała, więc jak się chce ukryć jeszcze przez jakiś czas to odradzam mówienie 😂
Na pewno masz mniejsze… ja 46 🫣🤦🏽‍♀️
 
Hej, ja właśnie jadę na spotkanie z genetykiem. Nie czuję się pewnie i pewnie dlatego nie chce mi się jechać. Wręcz bym powiedziała że się boję 😒 mam 37 lat i wiek już sam podnosi ryzyka. Ech...
Ja mam rocznikowo 40 🫣 ale jeszcze nie skończone.. Też się boję tych "ryzyk" 😪 10 i 12 lat temu naweti do głowy nie przyszło, żeby jakieś testy robić 🙈
 
Dobra u mnie według apki 12+1, ale na tym detektorze największe tetno jakie udało mi się znaleźć to przedziale 125/141. Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie to coraz fajniej wychodzić. Jak wróci mój mąż to będziemy sobie oboje sprawdzać 😉
A ci zazdroszcze , ja to sie obawiam że jutro nie znajde tetna i bede panikować , ponoć za 1 razem to i godzine może zejść z trafieniem dobrym potem już łatwiej , kupiłam też dziś żel w aptece mega przepłaciłam 22zl 🙄 wiem już gdzie nie kupować- w doz
 
reklama
Ja miałam od kilku dni okropne samopoczucie. Poniedziałek i wtorek praktycznie cały przespałam. Poniedziałek/ wtorek strasznie rozbolała mnie głowa przy przekręceniu się w łóżku z boku na bok kręciło mi się w głowie, a kiedy wstawałam zasłabłam. Kolejnego dnia leciała mi krew z nosa. Mdłości ogromne. Naprawdę głęboko wierze ze 2 trymestr jakoś sprawi ze poczuje się lepiej.

Ja prenatalne poniedziałek, badanie śni mi sie po nocach.
To czekamy razem, ja też poniedziałek 💪
 
Do góry