reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Cześć! Wczoraj tak mnie wykończył dzień, że padłam całkowicie po powrocie z badań. U mnie bobo ma około 6,5 cm, lekarz mierzył go ze trzy razy i średnio wyszło mu 12+6 co powoduje że termin pokazał się na 1.11 🤣 ogólnie porównując z OM to jest 1,5 tygodnia starszy, ale lekarz mówił, że to wszystko ok. Samo USG u mnie trwało prawie 40 minut, bo bobo nie chciał się ułożyć tak, żeby można było zmierzyć przezierność karkową. Także USG odbyło się i przez brzuch i transwaginalnie. Jeśli chodzi o płeć to raczej chłopiec, ale wiadomo na tym etapie to nic pewnego 😊 Oglądaliśmy go też w 3d, miałam sporo czasu ogólnie żeby na niego popatrzeć 😅 Ryzyka trisomii niskie, ale czekam jeszcze na wyniki PAPPa, bo wczoraj miałam też krew pobieraną. Jedyne czym mnie zmartwił lekarz, to tym, że mam nisko łożysko no i że trzeba to obserwować przy kolejnych USG. Czytałam że w większości przypadków ono pójdzie do góry, ale wiecie jak to jest - człowiek już przed oczami ma wizję łożyska przodującego i jakichś komplikacji.
Będzie dobrze, musi być :)
Miłego dnia dla Was!
Ale piękne zdjęcia ❤️
 
reklama
Cześć! Wczoraj tak mnie wykończył dzień, że padłam całkowicie po powrocie z badań. U mnie bobo ma około 6,5 cm, lekarz mierzył go ze trzy razy i średnio wyszło mu 12+6 co powoduje że termin pokazał się na 1.11 🤣 ogólnie porównując z OM to jest 1,5 tygodnia starszy, ale lekarz mówił, że to wszystko ok. Samo USG u mnie trwało prawie 40 minut, bo bobo nie chciał się ułożyć tak, żeby można było zmierzyć przezierność karkową. Także USG odbyło się i przez brzuch i transwaginalnie. Jeśli chodzi o płeć to raczej chłopiec, ale wiadomo na tym etapie to nic pewnego 😊 Oglądaliśmy go też w 3d, miałam sporo czasu ogólnie żeby na niego popatrzeć 😅 Ryzyka trisomii niskie, ale czekam jeszcze na wyniki PAPPa, bo wczoraj miałam też krew pobieraną. Jedyne czym mnie zmartwił lekarz, to tym, że mam nisko łożysko no i że trzeba to obserwować przy kolejnych USG. Czytałam że w większości przypadków ono pójdzie do góry, ale wiecie jak to jest - człowiek już przed oczami ma wizję łożyska przodującego i jakichś komplikacji.
Będzie dobrze, musi być :)
Miłego dnia dla Was!
piękne zdjęcia 😍 No i super wieści z wizyty ❤️
 
Hej dziewczyny,
Koniec miesiąca się zbliża więc niedługo będziemy zakładać forum prywatne.
Do tej pory mam taką listę, ale widzę nowe dziewczyny, więc jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć do prywantego wątku,
to niech tutaj lajkuje :)
@atrame @19_dominika_92 @Agnieszzz @Aga1309 @bezsenna @Okiennica @bluecaat @K1991 @preggers89 @Ronata @moniamarzyo2dzidzi @Ifi25 @_Monika_ @Izabella91 @madziulka_91 @Aleksandra_z @Sanderson @Avy @NieśmiałaCiężarówka

Tez poproszę 😋
 
Cześć dziewczyny , chcialam sie przywitać, najwyzszy czas🙂 podczytuje Was od początku jednak strach przed tym że coś może być nie tak nie pozwalał się ujawnić 🙈 przykro mi z powodu wszystkich strat 😔 krótko o mnie - termin na 2.11 (choć prowadzę też ciążę prywatnie I tam wyliczyli ze nawet 30.10). Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych, teraz ciąża z ivf, wczoraj prenatalne - z usg wszystko w porządku, czekam na wyniki z krwi 🙂
Jeju ale super ! Cieszę się, że Ci się udało !!! 😍
Trzymam mocno kciuki aż do szczęśliwego rozwiązania kochana 🥳🥳
 
Cześć! Wczoraj tak mnie wykończył dzień, że padłam całkowicie po powrocie z badań. U mnie bobo ma około 6,5 cm, lekarz mierzył go ze trzy razy i średnio wyszło mu 12+6 co powoduje że termin pokazał się na 1.11 🤣 ogólnie porównując z OM to jest 1,5 tygodnia starszy, ale lekarz mówił, że to wszystko ok. Samo USG u mnie trwało prawie 40 minut, bo bobo nie chciał się ułożyć tak, żeby można było zmierzyć przezierność karkową. Także USG odbyło się i przez brzuch i transwaginalnie. Jeśli chodzi o płeć to raczej chłopiec, ale wiadomo na tym etapie to nic pewnego 😊 Oglądaliśmy go też w 3d, miałam sporo czasu ogólnie żeby na niego popatrzeć 😅 Ryzyka trisomii niskie, ale czekam jeszcze na wyniki PAPPa, bo wczoraj miałam też krew pobieraną. Jedyne czym mnie zmartwił lekarz, to tym, że mam nisko łożysko no i że trzeba to obserwować przy kolejnych USG. Czytałam że w większości przypadków ono pójdzie do góry, ale wiecie jak to jest - człowiek już przed oczami ma wizję łożyska przodującego i jakichś komplikacji.
Będzie dobrze, musi być :)
Miłego dnia dla Was!


Gratulacje! Ja miałam dzisiaj prenatalne - bobo 6,7 cm i również termin na 1 listopada (6 dni wcześniej niż zakładał termin @ - co jest zbieżne z moimi przeczuciami 😊) i również raczej chłopiec 🤭

Bobo ma prawidłową przyziemność, 4 komory w serduszku i generalnie wszystkie parametry bdb 😊 kamień spadł mi z serca i nareszcie mogę się cieszyć ciąża 🤩
 
Ja już po wizycie kontrolnej, prenatalne 10 maja, dziś równo 11 tydzień, dzidzia jak na obrazku - prawie 5cm 🥰 mam się dalej oszczędzać ze względu na torbiele na jajnikach i dalej brać Duphaston. Xonvea mam próbować brać po 1 tabletce dziennie (biorę 2). Chwilo trwaj 🥰🙈
 

Załączniki

  • IMG_3289.jpeg
    IMG_3289.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 60
Cześć dziewczyny. Ja po wizycie, 11+5 ale z USG wychodzi ciąża o tydzień starsza, wszystko prawidłowo, wyniki krwi dobre, krwiaka nie widać, więc prawdopodobnie już się wchłonął. Wyszedł mi nieprawidłowy wynik Cytologii, więc dziś zrobili rozszerzona diagnostykę, ale miesiąc trzeba czekać na wyniki. Zdjęć nie dostałam bo u nas w poradni na NFZ niestety nie dają, ale za tydzień w czwartek mam wizytę prywatnie umówiona, więc więcej sobie pooglądam😊 prenatalne mam 9 maja i mam nadzieję, że to nie będzie za późno skoro wychodzi, że ciąża jest starsza.
 
reklama
Hej dziewczyny,
Koniec miesiąca się zbliża więc niedługo będziemy zakładać forum prywatne.
Do tej pory mam taką listę, ale widzę nowe dziewczyny, więc jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć do prywantego wątku,
to niech tutaj lajkuje :)
@atrame @19_dominika_92 @Agnieszzz @Aga1309 @bezsenna @Okiennica @bluecaat @K1991 @preggers89 @Ronata @moniamarzyo2dzidzi @Ifi25 @_Monika_ @Izabella91 @madziulka_91 @Aleksandra_z @Sanderson @Avy @NieśmiałaCiężarówka
Halo halo ja też poprosze ;)
 
Do góry