reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

mamusia to ty blisko do mnie masz, a gdzie dokladnie mieszkasz? moze wpadlabys na jakas kawusie do mnie?? zapraszam :) Szybko Filipkowi wyszly zabki. My wczoraj skonczylismy 7 m-cy i jeszcze nic ;)
 
reklama
to wiem gdzie, wczesniej mialam do lidla jakies 10 min. teraz ciut wiecej bo przeprowadzialm sie do 16 bez. ale mimo wszystko spacerkiem tam czasem chodze :) to moze jakas kawusia? moze w czwartek popoludniu bo Rosi tez chyba bedzie wiec byloby nas wiecej? co ty na to?
 
Mamusia witaj:) Dziewczynki ja jadę na kilka dni do Polski, w przyszłym tygodniu będę dzwonić i umawiać na spotkanka. Pozdrawiam Was wszystkie ciepło:-)
 
mamusia no u mnie rano to ciezej bo mlody jak wstanie to pozniej po okolo2 godzinkach drzemka, zabawa i spacerek. ewentualnie ja kiedys moglabym wpasc na kawusie jak bede spacerowac przed poludniem, jesli to oczywiscie nie problem :-p

justire szczeliwej podrozy i do nastepnego tygodnia! :-)
 
to zupelnie jak moj maly tez wsteje, zabawa i spi. Pozniej spacerek. To jest moje gg 5852605 napisz jak bedziesz miala czas swoj nr tel to zadzwonie :-)
Kurcze, ale sie pogoda spierdzielila masakra jakas. My mamy isc na zakupy i az sie nie chce :-( a bylo juz tak pieknie
 
to zupelnie jak moj maly tez wsteje, zabawa i spi. Pozniej spacerek. To jest moje gg 5852605 napisz jak bedziesz miala czas swoj nr tel to zadzwonie :-)
Kurcze, ale sie pogoda spierdzielila masakra jakas. My mamy isc na zakupy i az sie nie chce :-( a bylo juz tak pieknie

Witam,
jestem tutaj pierwszy raz i chciałam powitać wszystkie mamy i przyszłe mamy :)
przejrzałam forum, ale niestety nie miałam czasu na czytanie "od deski do deski" więc nie bardzo wiem czy tutaj powinnam pisać.
Co prawda nie jestem jeszczem mamą (dopiero za pół roku :)) i nie mieszkam w austrii, ale poważnie się nad tym zastanawiam, ponieważ mój chłopak tam pracuje.
Nie wiem gdzie szukać informacji na temat opieki lekarskiej gdybym chciała tam urodzić, i świadczeń socjalnych, czy w ogóle miałabym do takich prawo i ogólnie milion innych pytań.
Chciałam zaytać Mamusi28 czy mogłabym do Ciebie napiusać na gg z kilkoma pytaniami, lub czy jest tu ktoś komu mogłabym zająć trochę czasu?
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry