reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌼🌸Marcowe kreski 🌸🌼 wiosenne kwiaty rozkwitają, a nasze testy dwie kreseczki dają

reklama
Hmmm kurczę to zapytałabym lekarza. Jeśli dostaniesz antybiotyk od razu po histero to może nie będzie problemu z drożnością a następnym cyklu 🤔
tak, zapytam, myślałam, ze może któraś z Was ma takie doświadczenie za sobą. Ja przy poprzedniej histero nie miałam antybiotyku, wiec mam nadzieje, ze przy tej tez mi nie dadzą. A na drożność mi się już udało zapisać na kolejny cykl, wiec byłoby super, jakby to badanie się mogło w końcu odbyć :(
 
Mi się chce spać. Na zakupy pojd3 do małego sklepu, nie chce mi się jechać do marketu. Muszę przeczytać jak się robi żurek, bo nigdy nie robiłam :p
Stwierdziłam też, że bety w piątek kolejnej nie robię. Już co ma być to będzie;) może coś w środę zobaczę u lekarki na usg, choć to wizyta na nfz, będę liczyć na znalezienie pęcherzyka w macicy :)
 
reklama
Do góry