reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
Wczoraj miałam wizytę. Rozwarcie 4cm . Po badaniu całą noc miałam skurcze, odszedł czop. Dzisiaj byłam na ktg, skurcze są. Rozwarcie dziś 5 cm. powiedziała, że mogę zostać w szpitalu, poród się zaczyna. ale oczywiście wybrałąm dom. Mam przyjechać jak będą bóle co 10 min, albo najpóźniej jutro. Ale chyba dzisiaj się wybiorę dla świętego spokoju, bo wszyscy mnie stresują dlaczego nie jadę. Zwłaszcza, że niektóre skurcze naprawdę bolą.
Bakalia widze, że u Ciebie podobna sytuacja. Może nam się uda.
 
no to dziewczyny do dzieła :)

a ja muszę się jutro pojawić na wizycie. ech a miałam nadzieje że już nie będę musiała. no chyba że zacznie się coś dziać dzisiaj, co jest bardzo wątpliwe :)
 
no ja już mocno marudze ;-) ale marzę o tym,żeby już nie być w ciąży. wcale nie czuje, że to błogosławiony stan i chcę już być "swoja"
 
Emmm ten stan był błogosławiony do 6 m-ca:-)
W porównaniu z pierwszą ciążą cały czas się czułam jakby ciąża była o 2 m-ce bardziej zaawansowana. W 8 i 9-tym już byłam orką a nie człowiekiem...
 
Anina też nie lubię ciągłego chodzenia na te wizyty! Trzymam kciuki żeby to była ostatnia ;)
Aga o! Widzę że jesteś dalej w postępach z rozwarciem niż ja ;D To niech wszystko szybko i dobrze się skończy ;)
 
reklama
wczoraj rozwniez ja bylam u lekarza, niestety narazie lekarzowi nie podoba sie ze dalej u mnie delikatnie krwawienie wystepuje... za 2 tyg wizyta,

ale obiecalam wam info co do antykoncepcji - Wkladka niestety u mam karmiacyc odpada, tak wiec pozostaja nam tabsy:(
 
Do góry