reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG

reklama
dziwne, bo moja polozna powiedziala mi, ze mozna wkadke przy karmieniu. kurde, co lekarz to inaczej gada
to prawda każdy gada inaczej, dziś w szpitalu przywieźli dziewczynę, która niemal całą noc męczyła się ze skurczami (38tc) a później one ustały ... powiedzieli jej, że z racji tego iż wcześniej miała cesarkę nie mogą jej nic podać na wywołanie i będą czekać na kolejną akcję skurczową ... ewentualne cc za tydzień lub dwa:szok: ... 2 tyg temu za to urodziła siostra mojej bratowej, poród SN po oxy ... choć wcześniej miała cc
Alka my to do Bożego Narodzenia dociągniemy :-D ja nie chcę wywoływania porodu :szok:
spoko ja też nie chce wywołania, ale jak będzie konieczne to nie będę się bronić rękami i nogami ... bo wtedy tylko sobie zrobię gorzej

No i znowu o mnie zapomniałyście
unhappy.gif
.U mnie też się nic nie dzieje-buuuuuuu.
Właśnie sobie budyń zrobiłam, a co będę sobie żałować słodkości:))
na zdrowie :-)
 
niki witaj w gronie przeterminowanych :-(, ja się zapadam w fotel i obudzę się pewnie w okolicy Wielkanocy, może wtedy królewna się namyśli
moje 3250g miłości :tak:
 
to prawda każdy gada inaczej, dziś w szpitalu przywieźli dziewczynę, która niemal całą noc męczyła się ze skurczami (38tc) a później one ustały ... powiedzieli jej, że z racji tego iż wcześniej miała cesarkę nie mogą jej nic podać na wywołanie i będą czekać na kolejną akcję skurczową ... ewentualne cc za tydzień lub dwa:szok: ... 2 tyg temu za to urodziła siostra mojej bratowej, poród SN po oxy ... choć wcześniej miała cc
spoko ja też nie chce wywołania, ale jak będzie konieczne to nie będę się bronić rękami i nogami ... bo wtedy tylko sobie zrobię gorzej

na zdrowie :-)

na Polnej po CC oxy nie stosują na szczescie
 
aninaaa, donia super wieści :) LUTY JEST NASZ :eek::-D:eek:
normalnie super jak nic ! :) ale co zrobić,już sobie pomarudziłam i teraz zostaje tylko czekać i czekać i czekać ...ech :)

ach jak mogłam przeoczyć,w ciągu 2 tygodni przytyłam....(tu werble proszę )....5 kg!!! jakaś totalna masakra! ledwo się ruszam :D
 
Ostatnia edycja:
a ja od miesiąca nic nie przytyłam, był mały spadek 2 tyg. temu a teraz waga sprzed 3 tyg. wróciła... i wydaje mi się, że mała więcej wczesniej ważyła, eh te pomiary
 
Z racji tego że jutro mija 6 tygodni od mojego porodu, byłam dzisiaj na wizycie kontrolnej u mojej ginki. W poczekalni mamy z brzuszkami i takie jeszcze czekające aż brzuszek urośnie... Aż mi się sentymentalnie zrobiło.

Ale do rzeczy: od jutra nie jestem położnicą ;)
Wszystko cacy: macica obkurczona, blizna ładnie zagojona. Jedynie jakiś mięśniaczek 8x4mm na macicy jest, ale mam się tym nie przejmować.
No i mogę się seksować. Bosh... ostatni raz to było...chyba jakoś w sierpniu??? Może wcześniej... Aż mam tremę :baffled:
I basen też już mogę... Jupiiiii!!!
 
reklama
Pamiętam, że pierwsze przytulanko po pierwszym porodzie przeżywałam tak, jakby to był mój pierwszy raz; czułam się jak dziewica :-D Podejrzewam, że teraz będzie podobnie. Ja idę w przyszłym tygodni do ginki. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
PolaNegri czy wzięłaś zaświadczenie od gina potrzebne do becikowego?? Czy lekarze mają swoje druki, czy mam z neta wydrukować??
Pozdrawiam
 
Do góry