reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja też o tym misiu myślę, ale to tyko jeżeli będą jakieś mega problemy że spaniem i w sumie co za różnica jak dziecko zasypia czy same czy z czymś, ważne że spokojnie :-) jak czasami widziałam jak szwagierka się męczyła to hmm ... poza tym to co też zauważyłam u znajomych Mam, że jeżeli mają regularny rytm dnia to te dzieci są i spokojniejsze i łatwiej zasypiają jak np mają rytm wieczorem, że zawsze kąpiel o tej samej porze i późnej jakieś tan rytuały wieczorne :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka dzieki, moja córcia bardzo chciała pieska a ze maz jest alergikiem musieliśmy znaleść takiego co ma włosy zamiast sierści no i musiał byc mały bo by to raczej do rodziny leniwców sie zaliczamy! Moj maz to sie teraz ze mnie śmieje ze podwójny wózek mi kupi na bejbika i psinkę:) a propos wózków macie juz cos na oku? Bo ja jeszcze sie boje...
 
Taka_ja ja musiałam odwołać wizytę u położnej bo dostałam tel ze szpitala ze musze powróżyć usg i zrobić badania krwi w szpitalu bo któremuś doktorkowi nie podoba sie główka mojego maleństwa:( wiec czekam do piątku, chyba zwariuje!
 
Ja też o tym misiu myślę, ale to tyko jeżeli będą jakieś mega problemy że spaniem i w sumie co za różnica jak dziecko zasypia czy same czy z czymś, ważne że spokojnie :-) jak czasami widziałam jak szwagierka się męczyła to hmm ... poza tym to co też zauważyłam u znajomych Mam, że jeżeli mają regularny rytm dnia to te dzieci są i spokojniejsze i łatwiej zasypiają jak np mają rytm wieczorem, że zawsze kąpiel o tej samej porze i późnej jakieś tan rytuały wieczorne :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Tekila nooo dokłądnie. a ten Szumis to ponoć naśladuje dzwieki z brzucha mamy. Taki rytm dzienny to podstawa. Duża zaleta dla rodziców jak i maluszka taki regularny rytm dnia :)
 
reklama
Do góry