reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie na poprzedniej wizycie też jeszcze nie było serduszka, kolejna wizytę mam we wtorek, u polecanego ginekologa. Mam nadzieje, że będzie ok. Trochę świrowałam po poprzedniej wizycie, jak to ja. Ale potrzsbuje 1-2 dni, żeby ochłonąć, i już jest ok.
Dowiem się za chwilę, nie ma co rwać sobie włosów z głowy, spokój jest nam mocno potrzebny 😊
A Który tydzień na poprzedniej wizycie ?
 
reklama
Hej, dziewczyny. Potrzebuje pocieszenia. Co o tym sądzicie? Byłam na becie w poniedziałek i w czwartek. Ze 1108,56 wzrosło na 4705,52, nie wiem czy to dobry przyrost, tak myslalam. Jestem po jednej ciąży biochemicznej i strasznie się stresuje. Dzisiaj mam delikatne brązowe plamienie, czy to mogą być pierwsze oznaki poronienia? Przez weekend lekarza nie załatwię, a zwariuje do poniedziałku…
 
Hej, dziewczyny. Potrzebuje pocieszenia. Co o tym sądzicie? Byłam na becie w poniedziałek i w czwartek. Ze 1108,56 wzrosło na 4705,52, nie wiem czy to dobry przyrost, tak myslalam. Jestem po jednej ciąży biochemicznej i strasznie się stresuje. Dzisiaj mam delikatne brązowe plamienie, czy to mogą być pierwsze oznaki poronienia? Przez weekend lekarza nie załatwię, a zwariuje do poniedziałku…
Nie pomogę przy pytaniu ale mogę cię potrzymać za rękę bo też dziś zaczęłam plamić na brązowo i mam głowę pełną strachu🥺 razem może raźniej... Nie wiem 🥺
 
Hej, dziewczyny. Potrzebuje pocieszenia. Co o tym sądzicie? Byłam na becie w poniedziałek i w czwartek. Ze 1108,56 wzrosło na 4705,52, nie wiem czy to dobry przyrost, tak myslalam. Jestem po jednej ciąży biochemicznej i strasznie się stresuje. Dzisiaj mam delikatne brązowe plamienie, czy to mogą być pierwsze oznaki poronienia? Przez weekend lekarza nie załatwię, a zwariuje do poniedziałku…
Jeśli to coś tobie pomoże (bo mi coś pomaga i daje nadzieję) to przy poronieniu miałam jasno różowe plamienie, jakby różowa woda. Teraz brązowy kolor. Pomoc puki nie ma żywo czerwonej krwi to jest nadzieja 🤞
 
reklama
Ja tez tak miałam, i widać ta krew trochę było, poza tym stało się to 3 dni po pozytywnym teście. Teraz 5 i pół tyg i zdążyłam się uspokoić i znowu się boje…
 
Do góry