reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Sierpniowka wiem, ze tak masz z malutkim :)
Moj byl super grzeczny. Teraz tez jest ok tylko wlasnie zeby jeszcze sam sie dluzej potrafil zabawic to byloby ekstra. Szkoda, ze nie ma starszego rodzenstwa, ktore by go rozsmieszalo. Jak jestesmy we dwoje z mezem to skaczemy kolo niego i jest mega szczesliwy ale jak jestem sama to ciezej mi go non stop zabawiac. No ale nic, nie narzekam bo wiem, ze mogloby byc o wiele gorzej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Moj tez na macie nie chce lezec ostatnio. 10-15 min i juz sie drze. Za to w lozeczku troche dluzej polezy. Mam karuzele z pozytywka zawieszona to sobie raczka naciska i melodie zmienia[emoji3]
Ja juz dawalam jogurt ale taki przeznaczony dla dzieciaczkow malych. Oprocz tego to zupki jarzynowe z mieskiem i bez, owece. No i bulke hehe.
Ania dawalas jajko juz? Zrobilas na parze tak jak byla mowa czy na maselku?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Ja jak dzis przestałam przez dłuższą chwilę zwracać uwagę na marudzenie i krzyki to leżał na kocu z 10-15 min i to już u nas bardzo dlugo;) i nawet się przypadkiem przekrecil na brzuch a potem z brzucha na plecy, jeszcze kilka razy przestanę go "ratować" jak tylko się zacznie denerwowac(czyli po 30sec) i moze zacznie trochę się ruszać i kombinowac z siadaniem Raczkowaniem itp;)
 
Gosia teraz zobaczylam wiadomosc[emoji3] napisalam Ci juz na snapie. A jeszcze dodam ze daje papki jak na razie ale mam w planie kawalki tez poprobowac. Z bulka i chrupkami kukurydzianymi sobie radzi super wiec z tym tez nie powinno byc problemu[emoji3] niech sie chlopak uczy[emoji3]

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
diana moja na macie chwile, dluzej sie pobawi jak leze obok chociaz teraz to juz glownie usiluje o mnie wstac zamiast sie soba zajmowac

kardula ja jogurtu jeszcze nie dawalam, narazie na gluten sie czaje [emoji16]

gosia mnie tak irytuje jej marudzenie, ze nie jestem w stanie tego ignorowac normalnie uszy puchna
 
usiluje, jak poda sie jej rece to sie podciaga do stania ale sama jeszcze nie potrafi, np lapie sie moich spodni zaczyna podciagac ale material sie rusza to sie boi i rezygnuje, nie wymyslila czego stabilnego sie zlapac poza palcami mamy
 
reklama
Do góry