reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kasiu witaj:-) życzę szybkich rezultatów...(obyś nie musiała tyle czekać jak nie jedna z nas...w tym ja:-() Też bylam w starajacych się 2007:-) no cóz nie udało się wstrętna @ przylazła...
Ale nie dajemy za wygrana:-):tak:
Miejmy nadzieje,że niedługo wszystkie zafasolkujemy:-)

(Moje testowanko wypadało by 27.01 jesli @ nie przylezie:tak:)
 
reklama
Dziekuje za miłe przywitanie!!
Trzymam za Was kciuki !! za wszystkie staraczki 2008!! i mysle betiinka ze cały rok nie bedzie nam potrezebny damy rade musimy sie wspierać:tak:
i tak szczerze wam powiem to marzyl mi sie dzidzius zimowy ale wczesniej postanowilismy zaczac staranka i moze zimowy na mnie czeka;-);-)
ale was doskonale rozumiem co to znaczy 3 min do testu a tu jesna kreseczka! to byl moj pierwszy test i moze dlatego tak do przezywam !!
majeczka02 i gosiaczek1973 wy testujecie wczesniej niz ja bo ja ok. 8 lutego !! zobaczymy jaki teraz bede miala cykl bo ostatnie 2 mialam rowno 31 dni a ten na dzisiaj ma 31 a @ dalej nei ma ale oznaki są ...
 
Witaj Kasiu.My staraczki 2008 musimy sie trzymac razem, trzymam kciuki i powodzonka
 
No to zapisuje się i ja :-). O rodzeństwo dla Janka staramy się właściwie od Świąt Bożego Narodzenia. Na Janka czekaliśmy ponad 1,5 roku i udało nam się, co było zaskoczeniem dla wszystkich, bo prognozy dawały nam jeszcze z 3 misiące czekania conajmniej :-D. Mam niedoczynność tarczycy, zdiagnozowaną dość późno.
Mam nadzieję, że tym razem uda nam się troszkę szybciej :-).
 
Ewciu 81, prosimy, zrób ta listę staraczek 2008! Jest już nas całkiem sporo i z ta lista byłoby bardziej przejrzyście.
Klaudiu, już sobie znalazłam na necie modlitwę do św. Gerarda i wydrukowałam:) Skoro Bozia dała nam taka cudowną córcię, wierzę, że ten patron wyprosi dla Niej braciszka lub siostrzyczkę...
Dziewczyny, piszecie o swoich Aniołkach... I ja jestem jedną z Was. Straciłam Fasolkę w 8 tygodniu ciąży. Tak krótko o Niej wiedziałam, lecz wystarczyło, by Ją pokochać...
To były jedne z najgorszych dni w moim życiu. Leżałam w szpitalu, już bez Fasolki w brzuchu, a na oddziale obok jest porodówka i oddział noworodkowy... Leżałam z kołdrą na głowie i bez przerwy łykałam łzy, słysząc płacz tych maleńkich istotek. Nie potrafię wyrazić słowami jak bardzo bolało puste serce, które tak bardzo pragnie kochać maleńką Kruszynke, jak bolą puste ramiona, które chciałyby moc Ja tulić, a Jej już nie ma...
[FONT=&quot]Na szczęście wkrótce znowu na teście wyszły dwie kreseczki. Tamtego Aniołka nigdy nie zapomnę, lecz Pati wynagradza mi wszystko... I często sobie myślę, że ten Jej starszy braciszek lub siostrzyczka Jest Jej Aniołem Stróżem i czuwa nad Nią... A ile ma z tym roboty, bo trzpiot z tego mojego Skarba jest niesamowity!:)[/FONT]
 
reklama
Do góry