reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kinguś testujesz jakos na poczatku stycznia? Chciałabym móc zakończyc tego dnia listę wpisując ci II i już ich nigdy nie musiec kasowac. Mocno trzymam za to kciuki.
Dzięki, że byłaś z nami. To prawda były momenty smutne lecz jednak przeważały te miłe chwile, które na zawsze zapamiętam.
Twoja słowa są bardzo miłe nie ukrywam, że popłynęła mi łezka. Testuję jakoś 4-5 stycznia o ile nie przyjdzie @. Napiszę bez względu na wynik.
Jeśli nie masz nic przeciwko to napiszę Ci na PM jak mi się w końcu uda :-)

Pozdrawiam Beata
 
reklama
Lilu , Kinguś dziewczyny a Wy na którym wątku teraz będziecie ? Nie ukrywam że nie znam nowych dziewczyn , ale Was bardzo polubiłam kiedy sama starałam się o dzidzię i zaglądam co jakiś czas żeby sprawdzić czy Wam już się udało czy jeszcze walczycie , i jeśli pozwolicie to nadal trzymając kciuki chciałabym czekać z Wami na szczęśliwy finał , a z tego co widzę moc nowych wątków i mogę Was nie znaleźć :tak:.
Kinguś Ty pierwsza testujesz więc już dziś życzę II pięknych kreseczek a Lilu też na pewno spełni swoje marzenie :tak:
 
Lilu , Kinguś dziewczyny a Wy na którym wątku teraz będziecie ? Nie ukrywam że nie znam nowych dziewczyn , ale Was bardzo polubiłam kiedy sama starałam się o dzidzię i zaglądam co jakiś czas żeby sprawdzić czy Wam już się udało czy jeszcze walczycie , i jeśli pozwolicie to nadal trzymając kciuki chciałabym czekać z Wami na szczęśliwy finał , a z tego co widzę moc nowych wątków i mogę Was nie znaleźć :tak:.
Kinguś Ty pierwsza testujesz więc już dziś życzę II pięknych kreseczek a Lilu też na pewno spełni swoje marzenie :tak:

Dziewczyny sa na watku Starajace sie 2009:-) Pozdrawiam Asus i zapraszam do nas.
 
Drogie dziewczynki co prawda opuściłam Wasze grono jakiś czas temu, ale nie zapomniałam:-)
Niedługo Nowy Rok więc chciałam Wam złożyć najlepsze noworoczne życzenia, żeby Wasze najskrytsze pragnienia się spełniły, żeby każda z Was juz wkrótce zobaczyła upragnione II kreseczki a potem mogła sie cieszyć zdrowym dzieciaczkiem.
Zdrówka, pozytywnego nastawienia i wiary bo wszystko napewno się szczęśliwie ułoży:-)

Kinguś kochana bardzo się ciesze że wszystko u Ciebie w porządku i znowu mozesz sie starac;-), no i trzymam kciuki za Twoje testowanko na dniach:tak:

pozdrowienia ;-)
 
:-(Koleżanki!!
Od niedawna dopiero sie przyglądam Waszym wpisom i sama chciałabym się podzielić swoimi "staraniami" i wątpliwościami.
Pigułek nie biore 1,5roku i nie stosowaliśmy żadnej anty od ich odstawienia. Gdzieś od 2 miesięcy probujemy zajść w ciążę, ale jak mam obliczyć swój cykl, skoro mam @ co jakieś 3 miesiące? Wiem, że może Wam sie wydac, ze 2 m-ce to żadne staranie, ale ja nie przyjmuje wiadomości, że do wiosny nie będę mieć fasolki w brzuchu. Robiłam badania hormonów, tarczycy i takie tam i były w normie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i rady :-)
Monia
 
:-(Koleżanki!!
Od niedawna dopiero sie przyglądam Waszym wpisom i sama chciałabym się podzielić swoimi "staraniami" i wątpliwościami.
Pigułek nie biore 1,5roku i nie stosowaliśmy żadnej anty od ich odstawienia. Gdzieś od 2 miesięcy probujemy zajść w ciążę, ale jak mam obliczyć swój cykl, skoro mam @ co jakieś 3 miesiące? Wiem, że może Wam sie wydac, ze 2 m-ce to żadne staranie, ale ja nie przyjmuje wiadomości, że do wiosny nie będę mieć fasolki w brzuchu. Robiłam badania hormonów, tarczycy i takie tam i były w normie.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i rady :-)
Monia


dołacz do nas - starania się wątpliwości lub mamusie, staraczki 2009
 
reklama
czesc dziewczyny jestem tu nowa ale mam do was takie pytanie jak myslicie czy jestem w ciazy od 1.5 tygodnia bola mnie piersi w pirwszych dniach bolaly nieustannie a teraz czasami wieczorem i tylko podpachami dol brzucha boli ale nie za mocno okres spoznia mi sie prawie dwa tygodnie zrobilam mase testow i zaden nie pokazal ze to ciaza tylko jest jeszcze jedno ponad 4 miesiace temu dostalam zastrzyk antykoncepcyjny i po uplywie jego terminu mialam ras okres o ile to byl okres bo miesiaczki mialam czesto jak dzialaly hormony jutro ide po wyniki z moczu hcg co o tym myslicie:sorry2:
 
Do góry