reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

u mnie już spokojniej

Witam nowe Styczniówki :) zapraszamy do udzielania się

co do przenoszenia podforum to będzie ono tutaj:Dzieci urodzine w 2014 roku

widzę, że nie tylko ze mnie dzidzia jaja sobie robi i fałszywe alarmy wywołuje. przed chwilą z mężem rozmawiałam, mówi, że strasznie się przestraszył że to już... z Natanielem się nie bał, a teraz sam wie że jest wcześnie. już widzę, że do końca ciąży mnie nie tknie :-(

Anbas podobno jak mama przechodziła ospę to dziecko do któregoś tam miesiąca ma jej ochronę. ale trzymam &&& żeby to jednak ospa nie była
Fifka mi położne kazały po każdym siku i podmyciu się psiukać octeniseptem i to tak sporo tą ranę psiukać. zadnego zakażenia czy paprania się krocza nie miałam, po prostu tak szwy strasznie ciągnęły, że z bólu płakałam :( Fotka superaśna :) ciekawe czy ja będę potrafiła dziecko włożyć do tej chusty, a strasznie się napaliłam na chustowanie małego
Tina mi poprzednio brzuch opadł 2 dni przed porodem, więc nie jest regułą, że dużo wcześniej opada
Anisen to naprawdę duży synuś się szykuje :) mój tydzień temu 2900 miał
Inomama współczuję tego, że leżeć jeszcze musisz :(
Pustiszi nie przypominam sobie żeby karuzela przeszkadzała mi w wyjmowaniu dziecka, moja jest dość wysoko zamontowana i pochylona tak że nie przeszkadza

ehh dziś znów do rodziców na te ich twarde łóżko, znów będę z płaczem wstawać bo spojenie będzie rwać.... żyć nie umierać :no:
 
reklama
Anbas powodzenia! Sama może też skonsultuj się z jakimś lekarzem tak w razie W

Magsus biedaczku nasz! No namęczyłaś a tu malec znowu sobie żarty robi, ale przynajmniej wiesz że coś się dzieje i pewnie już nie długo
a u mnie cisza, aż mnie to powoli denerwuje że nic i nie wiadomo kiedy i czego się spodziewać

Fifka ja na ból to paracetamol brałam ale może na Ciebie działają te słabsze. Tak ja już przeterminowana:-D.

Tina ja 28 grudnia na wizycie nie widziałam żeby mi brzuch opadł a lekarz twierdził że trochę tak. 2 dni później już gołym okiem sama
widziałam że brzuch bardzo nisko, a to był 40 tc więc może Ty też tak będziesz miała.

kasiula Q witaj jako przeterminowana mama!:-D

Anisen pechowy dzień Ci się dziś trafił

pustiszi mnie też zgaga właśnie męczy
 
Dziewczyny a wy bierzecie cos na ta zgage? Bo mi polozna powiedziala, ze absolutnie nie powinnam sie meczyc ze zgaga i brac na to srodki, bo to jest niezdrowe dla zoladka i dla przelyku, by te kwasy sie tam dostawaly. Sa srodki dla kobiet w ciazy i to nie zadne jakies wielkie lekarstwa tylko preparaty mineralowe.moj nazywa sie alminox, ale nie wiem,czy on tez jest w Polsce, ma mietowy smak i bardzo pomaga. Mozna 3 razy dziennie go wziac.


A u mnie tragedia po prostu z mala, placze mi w nieboglosy, dostaje antybiotyk bo probka krwii wykazala dosc duzy poziom infekcji, kaszle i podobno ucho tez nieciekawie wyglada, zebow to jej chyba z 8 naraz idzie i antybiotyk od wczoraj podawany nie dziala. Widac ze cos ja boli wklada raczke do ust, dalismy jej panadol dla dzieci i zaraz powinno byc dobrze,ale to co sie z nia dzieje, to zadna mama nie chcialaby ogladac.
czy to normalne,ze po 5 dawkach antybiotyku nachodzi jeszcze goraczka? Bo dla mnie to dziwne i przypuszczam ze antybiotyk nie dziala jak powinien.
jeszcze w moim stanie nie soie przez to w nocy, bo walczymy z ta goraczka,pieklo normalnie
sorry ze nikomu nie odpisze,ale nie mam sily nawet, choc czytalam co u Was
 
Justyna jesli antybiotyk nie pomaga i jest dalej gorączka to prawdopodobnie nie jest trafiony...:-(poszła bym z nią na Twoim miejscu jutro do lekarza...
 
Justynaj my mielismy goraczke jeszcze trzy dni na antybiotyku i to taka 39 (podawalam na zmiane nurofen i paracetamol co 3/4 godziny)... ale przy uchu to normalne ze tempka nie chce sie dlugo zbic bo antybiotyk porzadnie zaczyna dzialac dopiero przy 4/5 dniu na to ucho... i dlatego bierze sie tez min 10 dni ... ostatnio w grudniu to przerabialismy

a antybiotyk byl dwa razy dziennie
 
Ostatnia edycja:
Justynaj ja mam zgage rzadko ale jak juz mam to zazwyczaj biorę gaviskon lub renni tylko to drugie dla mnie mniej skuteczne :(
współczuje choroby córci oby szybko wyzdrowiala !!! Wyobrażam sobie jak cieżko musi być z chorym dzieckiem w tak zaawansowanej ciąży :(

Cleopatra hehe no przynajmniej wiem ze cos sie dzieje tylko za wiele tego moj tyłek juz nie daje rady :( mdli okropnie wiec jutro zabieram manatki i jadę do szpitala niech sprawdza czy wszystko ok z Julia tez miałam takie skurcze co 5 min nie bolesne i gdyby ni oksytocyna to niewiem ile bym sie meczyla jeszcze :(

vinga widze ze i tobie maluch stracha robi lub nadzieje ze to juz bo niewiem jak to nazwać ja w nocy cieszylam sie z jednej strony z drugiej bałam a na koniec rozczarowanie przyszło :( ze to jednak nie teraz i znowu czekam :( a jeszcze bardziej sie boje . Na szczęście katar jakby sie rozpłynol w powietrzu gardło tez mnie juz nie boli to chociaz nie martwię sie ze chora na porodówke pojadę :)

Anisen to miałas kupę roboty :( jak sie wali to na raz wszystko !!!

Tina co do tego brzucha to cieżko powiedzieć mam kilka koleżanek co twierdza ze do samego końca miały wysoko a nie koniecznie rodziły po terminie jedna ktora znam z brzuchem pod piersiami a urodziła w 38 tyg to moja szwagierka . Mnie opadł jakoś szybko w tej ciazy ale od wczoraj jakby wisi hehe jak tak dalej pójdzie to bede kolanami o niego uderzac :)

fifka mi tez położna kazała po każdym siusiu myć woda krocze i najlepiej opłukac prysznicem wiec w miarę możliwości starałam sie to robić a i uzywalam tego tantum rosa bo to tez dobre na gojenie ran podobno bynajmniej mi pomogło bo rana mi ropa podchodzila :(

klade sie zaraz do wyrka i bez nowości bo skurcze znów mam narazie co około 20 min zobaczę co dalej ale dzis jesli znów dojdzie do 5 min jadę do tego szpitala niech sie wali i pali moze cos mi pomogą :)
 
magsus, a pamiętasz jak się bałaś że dużo wcześniej urodzisz? Jak się martwiłaś :) Patrz jak ładnie trzymasz :) Dzidzia wie, że to dla jej dobra, i siedzi w brzusiu :) Jestem z Ciebie dumna :)
 
reklama
Błagam... dobijcie mnie... cała szczęka mi spuchła... już nawet ibuprom nie pomaga a nie mogę nic mocniejszego wziąć... Jutro o 12 wizyta ale ja chyba umrę do tej pory... w akcie desperacji wydłubałam sobie tą truciznę z kanału i zostawiłam otwarty ząb.... ząb jakby mniej boli ale i tak cała szczęka mnie na$^$#W@&a... oszaleje dzisiejszej nocy jak Adrian nie będzie ładnie spał... :no:


Do jasnej cholery co to może być?????????!!!!!!!! przecież ten ząb był zatruty... ona miała tylko dotruć jeden kanał...nic nie bolało a tu taka jazda...
 
Do góry