reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Malinka a jak nalutki reaguje jak Ciebie nie ma ? Bo moze przemówi do m ze to bedzie szok dla maluszka ? Ja tez sie nie boje tego ze m czy mama sie jim zle zajmie ale wlasnie tego rozstania i ze on bedzie tesknil.
 
reklama
Akuku, hmmm on rzadko zostaje beze mnie :-D ale nie ma problemu z siedzeniem z mężem, uwielbia go, jak mąż wraca z pracy to się strasznie cieszy, aż pieje :-) czasem nawet jestem zazdrosna, bo ze mną mały się tak nie bawi, jak z mężem, wystarczy, że mąż zrobi głupią minę a ten już się śmieje w głos:baffled::-)


myślę, że to rozstanie zniosę gorzej ja niż mały (no może będzie trochę tęsknił za cycusiem :)
 
Julii-arek tez przez chorobę z butli nie chce pić, ale pierś chwyta wiec to chyba nic z buzka. Ja podejrzewam,ze kojarzy butelkę z lekarstwem i dlatego taki niechętny. Moze u was tez? A jezor tez Ari (tak młodego nazywamy-jakby co:) ) ma bialy-ale lekarz mowi,ze to od mleka:-)
 
Hej! Ja tak na chwilę!

Chłopaki śpią, obiad gotowy to mogę chwile się poobijać :-D

Uwaga chwalę się! REMONT SIĘ JUŻ prawie ZAKOŃCZYŁ! Dzisiaj już ostatni raz była pomalowana kuchnia i będą nakręcone płyty (zamiast glazury) Pokój duży już został zakończony! Jutro lub pojutrze będziemy już suwać meble! Cieszę się jak durna choć to takie pół remontu... mebli nie kupowaliśmy bo nie mamy z czego. No ale zyskaliśmy 40m2 przestrzeni życiowej co na pewno ułatwi nam funkcjonowanie! :-)


Juli
dawaj na PW. Musze wysłać zapytanie do administracji.


Kasia cieszę się ze z małym już lepiej!


Powiem wam że czytam o tym waszym zasypianiu dziecka TYLKO przy piersi i strasznie się dziwie... nie to że krytykuję, tylko kiedy dziecko się tego uczy? Mój mały straszny cycek mamy ale nie zasypia mi przy piersi... - no chyba ze jest to noc. albo chce go nakarmić przed samym położeniem spać gdzie on jest już ledwo żywy, ale wtedy zasypia i już nawet nie je... Ani Konrad ani Adrian tak nie usypiali nigdy... Koniec karmienia, utulam, pokołyszę i wtedy zasypiali. Albo usypiam w wózku... ja bądź ktokolwiek inny, Jakoś żaden z nich nigdy nawet nie wpadł na taki pomysł...nie wiem skad to się bierze..
 
Już mam totalnie dość wakacji :baffled:
Rano średniak kulał się na łóżku i udeżył w kaloryfer (taki starego typu) i rozwalił głowę. M go w piżamie szybko zaniósł do przychodni - blok dalej, ale tylko opatrunek zrobili i wysłali do innej miejscowości na szycie :szok:
Masakra jeszcze 2 dńi wakacji i mam nadzieję że tojuż koniec przygód. Byłam z synkiem ja na szyciu i był dzielny chyba bardziej ńiż ja. Z tego stresu ze szpitala wróciłam z febrą na ustach....
 
Fifka mi Emil nie zasypial przy piersi do czasu zabkowania gdzie w polowie snu sie wybudzal z bolem i tylko cycus uspokajal. Wczesniej sie zaawsze denereowal kiedy chcial spac a ja mu z cycem..sam zasypial nawet nie musialam sie kolo niego klasc ani bujac. Nakarmilam polozylam do lozeczka porozgladal sie i zasypial...a teraz ;( cycek rulez.
 
A u nas Arek caly czas przy cycu zasypia:-) myślę,ze zmęczony ssaniem zwyczajnie "odpada":-) a poza tym u mamy najlepiej:-) oczywiście zasypia tez w wózku, lulany na rękach, a ostatnio położyłam sie obok Arka, dostał smoczek i wystarczyło mu śpiewać-tez zasnął:-)
 
U nas Maciek w dzień zasypia z reguły w wózku, ale na noc już przy cycusiu :) w ogóle to po kąpieli musi być OD RAZU cyc bo inaczej wrzask... teraz nie wiem, jak będę go usypiać w szpitalu, specjalnie go na wózek przestawiłam, żeby go nie bujać na rękach


Fifka, gratki remontu!

Kaczuszka, nieszczęścia chodzą parami :/ oby chociaż te ostatnie dni dały trochę wytchnienia wakacyjnego :)


Kasia, Juli - u nas nie tylko jęzor był cały biały, ale też podniebienie
 
reklama
Z tym zasypianiem przy cycu to tez inaczej u bezsmoczkowych dzieci pewnie wygląda. Bo Arek lubił długo cycac,nawet jak był juz najedzony:-) teraz to sie zmieniło trochę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry