reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

co do pieluszek to u nas dada z biedronki były rewelacyjne i mam nadzieję ze przy następnym też nic nie będzie się dziło i będa od początku,parę mies,używałam też haggisa,ale mają strasznie delikatne zapięcia i dużo z rozpędu żeby jak najszybciej obu przebrać porwałam:-D
 
reklama
a ja zaczynalam od Huggiesow, pozniej zmienilismy na Dada, a teraz zaczne od dada jesli bedzie ok to te bedziemy kupowac. Kosmetyki stosowalismy caly czas z NIVea u Dawida, teraz chyba tez bedziemy bo juz sa sprawdzone.

A ja dzisiaj jestem taka leniwa, nic mi sie nie chce. Walczymy z wirusem u Dawida od wczoraj co 4 h goraczka wzrasta, do poludnia mial 39.7, a jest dopero od 2 tyg w przedszkolu.

A i gotuje sobie kolbe kukurydzy, uwielbiam, mniam.
 
Akuku dzieci bardzo interesuję temat śmierci... w przedszkolu ze mną dzieci też nie raz go poruszały :tak:



Justynaj
mam nadzieję że dzień miło ci miną :-D



Inomama nie znam chyba dziecka które lubi dentystę.... :no:




Dona ja mam elastyczną tą z Pentelki i jest bardzo fajna!! Fakt ze po jednym dziecku już jest nieco porozciągana... ale jeszcze drugie przeżyję. Kupiłam po tej też tkaną na starsze dziecko (bo elastyczna jest dużo lepsza do maluszków... a dla takiego pół roczniaka lepiej zmienić na tkaną - tobie będzie wygodniej) ale w tą tkaną już zainwestowałam sporo więcej.

NATIBABY -NAJWYŻEJ OCENIANA POLSKA CHUSTA,L (3484347606) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


Tą pentelkę co dałaś jako drugi link śmiało możesz kupić! Ja polecam! A i nie patrz ze słabo rozciągliwa! Ona ma taka być... przecież ona ma trzymać dziecko żeby nie wypadło.... :sorry2: taka rozciągliwość zupełnie wystarcza by było ci wygodnie i żeby móc nawet dziecko wyciągnąć z chusty bez konieczności jej rozwiązywania.



Aniu podpisuję się pod słowami Dony... to zrozumieją ludzie którzy sami coś takiego przeszli... a długie starania nie są jednak proste...




Mąż dzisiaj wraca w środku nocy z pracy... ale na szczeście jutro ma wolne! Wybieramy się na spacer na gofry a później na wystawę psów rasowych bo jest ogranizowana u nas w Białymstoku! :-D Ciesze się na jutrzejszy dzień!


A i jutro muszę pojechać po oliwkę dla niemowląt... bo brzuch już mnie boli -w sensie skóra... strasznie mnie wywaliło od kilku dni,...
 
Fifka to fajny dzień Ci się zapowiada! A ja jutro sama :( Bo mąz 24 bedzie miał

Ciebie skóra ciągnie a mnie rozstępy atakują ! Wiadomo, w bluzkach po pępek to ja paradować nie bedę ,a męza sie nie wstydzę . Jednak sama dla siebie chciałabym czuć sie dobrze! Moje wszystko koleżanki po ciązy moment brzuchy płaskie, kolczyki w pępki powkładały i jakby w ciąży nigdy nie były a ja przy nich czuję sie jak gęś:crazy:
 
Blanka ja mam rozstepy po pierwszej ciazy, nie zamartwiaj sie.. Ja mam je wyjatkowo paskudne i duze ale nic nie zrobie, taka moja cena za bycie mama. Ale najwazniejsze ze nie mam ich z przejedzenia :p
Powiem Ci ze ja nie znam osoby ktora ma takie rozstepy jak ja. Ale co mam zrobic ? Nic, musze zyc dalej i z usmiechem isc przez zycie. A dodam ze rozstepy na brzuchu nie dochodza tylko rozciagaja sie tycke. Ale kto wie moze i mnie jeszcze wysypie.
Powiem Ci tylko ze jak waga spadnie to nie sa az tak jak dokuczliwe. I nawet da rade ubrac stroj kompielowy :p choc ja przez to ze nie doszlam do swojego wygladu nie ubrakam.dwuczesciowego.

My dzis kupilimsy na rynku bujaczek za cale 8f. Ma 5 predkosci bujania, moge ustawic czas ile ma bujac i ma melodyjki i dzieki natury...pisalam juz ?? Bo sie gubie :p wkleilam zdjecia na watek zakupowy ;-)
 
Akuku fajna sprawa taki bujak! :-D


Ja nie mam ani jedno rozstępu... po porodzie brzuch miałam płaski i nie było widać że w ciąży byłam. Mogłam bikini nakładać niemal od razu.... teraz widzę że brzuch mam większy... i to znacznie... w poprzedniej ciąży skarowałam skóre po kąpieli oliwką i teraz też zamierzam... mam nadzieję że to u mnie geny bo moja mama też nie ma rozstępów a chodziła w ciąży dwa razy.
 
Akuku ja po ciazy Natasiem przez 2 sezony strój jednoczęsciowy tylko nosiłam ! Ciekawe teraz jak będzie :)Ale masz fajne podejscie i tak trzeba myslec:) Co tam rozstepy jak dzieciaki takie cudaśne! a bujaczek świetny zakup !

Fifka to mas fajnie jak tak szybko dochodzisz do formy. Mi zapewne ok roku zajmie by byc jak przed ciazą ;

A wiecie co wam powiem? łapią mnie typowe smaki na chłopaczka! Fakt słodycze bym pochłaniała nadal tak samo jak i owoce , ale:) Wczoraj robiłam pyzy ziemniaczane i lubie okrasić zawsze boczkiem z cebulka no i poszłam do sklepu gdzie zawsze taki boczek paprykowy kupuje jak mi pani zaczeła kroić , zapach taki ze aj . wyszłam ze sklepu i zaczęłam jeśc ten boczek taki chudziutki pachnący no masakra pierwszy raz boczek w takiej postaci jadłam ! A w stokrotce jak jestem nie przejde obojętna obok kapusty kiszonej i ogórków :) No ni eprzejde kolo tych beczek:-D
 
Blanka mam takke podejscie, bo juz wiele wyplakalam i pewnie po tej ciazy poplacze jak schudnac nie bede mogla, albo skura bedzie mi wisiec na brzuchu, ja chyba malo elastyczna jestem.
Ale co mam zrobic, przeciez to nie wina ani moja ani dzieci ani nikogo. Taka juz jestem. Jedyne co moge to teraz po ciazy postarac sie schudnac i umiesnic brzuch (choc z tym ciezko bedzie przez biodra bo kazdy wysilek sie na nich odbija). Ale to ostatnia moja ciaza wiec, bede miala czas ;-)
powiem tak ja jak nawet bylam chudziutka to mialam wiecznie cos do swojej figury :p juz tak mam, samokrytyczna jestem.
Ale zawsze po deszczu wychodzi slonce ;-)

Zapomnialam napisac ze wczoraj jak juz zasypialam z reka na brzuszku, poczulam pierwsze kopniaki pod reka :-)
 
Vinga, gratulacje dla synka :-). Mi też już się zaczęły kłopoty ze zgagą i pewnie już tak będzie do końca :baffled: Myślałam, że może przy tej ciąży tak nie będzie skoro przy poprzedniej tak mnie wymęczyło (praktycznie nie rozstawałam się z butelką Maaloxu), a tu d...a - powtórka z rozrywki.

Ja też się chciałam pochwalić :-) w końcu czuję prawdziwe ruchy (nie jakieś tam muskanie :-)). Od razu się czuję bardziej w ciąży :-)

U mnie z karmieniem piersią Mikołaja od samego początku miałam problem i szybko wymiękłam, tzn 6 miesięcy był na moim mleku ściąganym laktatorem i podawanym w butelce. Teraz się zaprę, ale przyznaję, że miało to dobre strony, bo karmiliśmy z mężem na zmianę :-) Ale nie o tym chciałam. Szybko zaczęłam wprowadzać inne pokarmy i muszę przyznać, ze Mikołaj nigdy nie miał żadnych problemów z alergią. Ale pewnie zależy to od zupełnie czegoś innego, jak ktoś ma mieć alergię to ją będzie mieć, czy mu się zacznie wcześniej podawać czy później.
Teraz Mikołaj jest szczupły i raczej nie je dużo, ale pewnie to też wynika, że panuje u nas zasada "nie chcesz, nie jedz" - we mnie zawsze w dzieciństwie wpychali jedzenie i zawsze miałam tendencje do problemów z wagą. Za to zawsze jak odbieram go z przedszkola to się nasłucham jak mało zjadł na śniadanie czy obiad, ale ja za bardzo nie widzę w tym problemu, jest zdrowy, ma się dobrze, je tyle na ile jest głodny i jest ok.

siva, współczuję przejść.

salli, ja byłam dzieckiem wykarmionym na butelce, żyję i mam się dobrze :-) Lekarz powiedział mojej mamie, żeby mnie odstawiła bo nie chciałam cyca i cały czas beczałam, a się poźniej okazało, że miałam takie zapalenie ucha, że aż dziwne, że dzisiaj nie mam problemów ze słuchem.

Akuku, dzieciaczki to mają przemyślenia, aż się łezka czasem w oku zakręci.

Co do pieluch to używaliśmy tylko pampersów i huggies, innych w ogóle, więc się nie wypowiem jakie są bo nie wiem :) Natomiast u mojej siostry królowały Dady, więc myślę, że sobie trzeba samemu popróbować (tzn. na dziecku :-)).
 
reklama
heloł!

zaczyna się...mężu wybył, więc ja nie mogę spać. Ranyyyyyyy, jak to życie utrudnia

z naszych pieluszkowych opowiadań wynika, że albo wszystkie są do bani albo wszystkie są zarąbiste - taki mam wniosek:)

co do rozstępów, to jestem szczęśliwą (?) posiadaczkę, wszędzie tylko nie na brzuchu, pewnikiem dobiję teraz:)

Akuku, Delewarre - gratki kopniakow!
 
Do góry