reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Widze ze piszemy o pampkach.
Tak wiec u nas i Alex i Victor od urodzenia do konca na pampersach. Uzylismy kilka razy huggies ale przeciekaly a te gumki po bokach przy tylki takie twarde i obcieraly.
Uzylismy tez jakis zwyklych tesco ale uczulaly.
A z ta siatka w pampersach to moze i kupe do tylka przykleji ale jak dziec dlugo w niej lezy :p
A ja raczej slyszl jak srutali :p

Kosmetyki ja polecam nivea, jonson uczulal u nas obydwoje.

Ja dzis na rynki kupilam bujaczek dla maluszka, z melodyjkami, dzwiekami natury, i buja sie w 5 predkosciach, moge ustawic zeby bujal 15 min, 30,45 lub godzine :p
Za cale 8 f wiec jak za darmo :p
kupilismy jeszcze kilka zabaweczek hehe, poczekaja troche ale jak 1f lub mniej za sztuke to jak tu nie brac.
Do porodu czas zleci, a potem to juz nie wspomne, jak maluch sie urodzi to tylko bedziemy odkladac za male rzeczy.

Dzis idziemy na ur. Kolegi Alexa i Victora. A o 17 jade ogladac wozek, ktory b. Mi sie podoba ale w sklepie kosztuje 700f a ta kobitka chce za niego 299f, tyle ze wozek ma dwa lata... Zobacze czy zadbany i wogle, bo jak nie to sie nie oplaca.
A jak tak to nawet nie mam tylu zeby dzis zaplacic, wiec.moze sie utarguje i "zamowie" go i odbiore np. za tydz.

Wczoraj ogladalismy sliczny wozek firmy bebtto, uzywany ale wyglada jak nowy, tylko ze czytalam zle opinie, ze spacerowka zle ayprofilosana i dziecko zjezdza, ze aaaryjny, ze hamulce ciezko sie zaciaga i to prawda bo sprawdzalam a cena 165f czyli tez nie jakos tanio.

Dobra zmykam bo zaraz wychodzimy.

Milegow weekendu.
 
reklama
A u mnie kolejny dzien nudy mam wrazenie ze wszyscy mnie maja w dee;/// przyjaciolki swoja droga maz swoja droga a ja non stop w domu przed telewizorem ....zaczyna mnie to irytowac tak samo jak to ze nic nie moge zaczac urządzać mieszkamy z rodzicami meza mamy jeden klitkowaty pokoj ktory czeka na odmalowanie i jakos sie doczekac nie moze... nie mowie tu o nie wiadomo jakich przemeblowaniach ale zeby w razie czego sciany byly czyste zmiescilo sie lozeczko i inne rzeczy dla dziecka nie chce tez za duzo inwestowac w ten pokoik bo ja nadal wierze ze juz nie dlugo wyprowadzimy sie
boze spraw zebym do stycznia dostala kredyt na mieszkanie :((((
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki

A u mnie kolejny dzien nudy mam wrazenie ze wszyscy mnie maja w dee;/// przyjaciolki swoja droga maz swoja droga a ja non stop w domu przed telewizorem ....zaczyna mnie to irytowac tak samo jak to ze nic nie moge zaczac urządzać mieszkamy z rodzicami meza mamy jeden klitkowaty pokoj ktory czeka na odmalowanie i jakos sie doczekac nie moze... nie mowie tu o nie wiadomo jakich przemeblowaniach ale zeby w razie czego sciany byly czyste zmiescilo sie lozeczko i inne rzeczy dla dziecka nie chce tez za duzo inwestowac w ten pokoik bo ja nadal wierze ze juz nie dlugo wyprowadzimy sie
boze spraw zebym do stycznia dostala kredyt na mieszkanie :((((

Czikusia przybij piątkę mam takie samo wrażenie, jakby mnie każdy miał koło kręgosłupa.... dół i 2 metry mułu po prostu....
 
aniia ja na początku myslalam ze moze ja przesadzam ale jednak nie dzien dnia to samo mam wrazenie ze wszyscy uciekaja ode mnie tylko nie wiem czemu nie mam typowo ciazowych humorow nie jestem wredna nie krzycze i nie wiem czym sobie na to zasluzylam ... tyle ze mnie dodatkowo dobija siedzenie w tym jednym pokoju jak bym miala swoj dom zajela bym sie chociaz czyms a tutaj nie mam za duzego pola do manewru
 
dziewczyny mam pytanie o chusty do noszenia dziecka, bo weszlam na allegro i widze ze sa rozne i w roznych cenach, przy pierwszym dziecku myslalam o chuscie ale w koncu zrezygnowalam ale teraz mysle ze rece beda mi potrzebne bardziej aby mala np trzymac.
juz mowie o co mi chodzi, z teg oco dziece dlugosc chust to ok 5m, ale roznice sa w szerokosciach, od 50cm do 70cm, moze sa tez szersze ale nie doszlam do tego , i druga sprawa mowi sie ze sa elastyczne ale tej elastyny czy jak to sie zwie maja tylko 3.5%, no chyba ze te jakies duzo drozsze a ja zerkalam na cenowo tansze.

a tu jest moim zdaniem piękna jezeli chodzi o kolory ale z samej bawełny, czy w takkim razie dobrze bedzei sie w niej umieszczac dziecko skoro ona sie nie rozciagnie wcale ? BAWEŁNA TKANA CHUSTA DO NOSZENIA DZIECI_INSTRUKCJA (3426403716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a tu inna tańsza, ale czy gorsza?
PENTELKA Chusta elastyczna DUŻO KOLORÓW + GRATIS (3466748206) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

moze mozecie mi podeslac linka z allegro chusty sprawdzonej i dobrej?
 
Ostatnia edycja:
aniia ja na początku myslalam ze moze ja przesadzam ale jednak nie dzien dnia to samo mam wrazenie ze wszyscy uciekaja ode mnie tylko nie wiem czemu nie mam typowo ciazowych humorow nie jestem wredna nie krzycze i nie wiem czym sobie na to zasluzylam ... tyle ze mnie dodatkowo dobija siedzenie w tym jednym pokoju jak bym miala swoj dom zajela bym sie chociaz czyms a tutaj nie mam za duzego pola do manewru

U mnie z jedną koleżanką było tak, że jak my z M zaczęliśmy starania w czerwcu to tak, żeśmy się zmówiły, że niby razem zaciążymy, no i nam się po 10 miesiącach udało, a jej nadal nie i jak jej zadzwoniłam w maju zaraz po zrobieniu testu i powiedziałam, że jestem w ciązy no to oczywiście ochy i achy ale super itd, ale od tamtej pory nawet nie raczy zadzwonić, spytać co słychać itd, a nie ukrywam potrzebuję rozmowy bo bardzo brakuje mi Taty dziś cały dzień ryczę, a przecież na siłę nie będę się prosić, żeby ze mną pogadała, nawet esa jej napisałam co słychać 3 dni temu i do tej pory cisza...
W domu sama siedzę, M na szkoleniu i powiem Ci, że mimo, że sami mieszkamy- jak się wszystko w domu porobi (z braku laku nawet w szafkach posprzątałam) to też nie ma co ze sobą zrobić. Dobrze, że chociaż to forum jest, to tak wywale wszystko z siebie i czas trochę upłynie, bo masakra by była.
 
aniu nie oceniaj moze tak zle swojej kolezanki, daj jej sie oswoic z tym ze to ty a nie ona bedzie miala dziecko, wiem jak to boli gdy sama przez lata staralam sie o dzeicko a wszyscy na okolo czy chcieli czy nie mieli swoje malenstwa, tez nie mialam wtedy ochoty na spotykanie sie i ogladanie cudzych dzeici bo to bardzo bolalo, moze ona podobnie sie czuje?
 
aniu nie oceniaj moze tak zle swojej kolezanki, daj jej sie oswoic z tym ze to ty a nie ona bedzie miala dziecko, wiem jak to boli gdy sama przez lata staralam sie o dzeicko a wszyscy na okolo czy chcieli czy nie mieli swoje malenstwa, tez nie mialam wtedy ochoty na spotykanie sie i ogladanie cudzych dzeici bo to bardzo bolalo, moze ona podobnie sie czuje?

Staram się nie oceniać bo rozumiem co ona czuje, też staraliśmy dłuższy czas kiedy wokoło rodziło się pełno dzieci, różne myśli miałam w głowie i staram się ją zrozumieć. No ale jakoś tak mi ciężko jest. Koniec tematu :)
 
reklama
co do pampersów to moja luska ciagle w pampersach ;) yesciu zwozi z norwegi taniej , kiedys jak byla mala to przywizil jeszcze libero ale kazalam mu nie zwozic wiekszych rozmiarów bo libero byly ok puki dziecko nie zaczelo raczkowac one za sztywne zwijaly sie nei wiem pampersy dla mnie idealne sa i kropka ;))kazdy bobas inny :)
vinga jak ci dobrze i wszystkim co jada na zakupy :)
bandytka fajnei ale co tesciowa koniecznie z wami musi...eh?
 
Do góry