reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Może i fajna sprawa.... ale niestety nie na moją kieszeń :-( U mnie w szpitalu podpisywałam papier że oddaje krew pępowinową na cele charytatywne. Ale dla siebie zachowywałam...
 
No właśnie Fifka, to bardzo droga sprawa i w sumie to do końca nie wiadomo, czy ją da się wykorzystać w pilnym przypadku, bo wciąż to rzadko wykorzystuje się w medycynie...

 
uff w końcu was nadrobiłam

na kilka dni mnie wsiorbało i dwa dni zajęło mi nadrabianie...

oczywiście po łebkach bo spamietac to co naprodukowałyscie sie nie da

więc się tylko przypominam i pochwale, że maleństwo podkopuje delikatnie mamusie, ale jak chciałam zeby Cypi dotknął to jak makiem zasiał i tak za każdym razem... najczęściej czuje jak siedze z podkulonymi nogami chyba dziecięciu ciasno:)
 
Już prawie nadgoniłam najważniejsze tematy... ale ja wam chyba muszę bana na forum załatwić :p bo za dużo tego... Żeby po kilku dniach mieć 50 stron do nadrobienia w samym temacie o badaniach... szaleństwo :D
 
Co do krwi pepowinowej,każda z nas by sie skusiła,ale cena jest masakryczna.

Dobrze wiedzieć o tych szczepionkach 6w 1 ,że są i że lepiej dzieci to znoszą.
 
No to ja zaczynam na dziś :tak:
Witam :)
Ja wcześnie na nogach,bo dziś jadę do mojej pracy a tam dziewczyny zafarbuja mi wloski i kosmetyczka weźme w obroty,ależ się cieszę :)

W sumie te Pampersy słyszalam z Bedronki sa fajnie i cenowo też ok.Pampers slyszalam,że odparza pupke czy coś i uczulenia dzieciaki dostają,że poprostu pogorszył.No ale nie każdemu wszystko służy.
Ciekawa jestem tych kosmetków Baby dream,sama uzywam dla siebie olejku na rozstepy z tej firmy i jest ok,iekawe jak seria dla dzieci ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nisiao a tu cię zaskoczę bo u nas odwrotnie.. Pieluszki Dada i Huggis z biedronki odparzały pupę dla Konrada... niemal do krwi :-( uratowały go pampersy i to te białe z dodatkową siateczką. Choć i klasyczne były spoko. :tak: Dade jego skóra zaakceptowała dopiero jak był starszy.... miał z 7 miesięcy?



Dlatego robienie zapasów to niedobry pomysł właśnie... każda skóra jest inna.


O kosmetykach baby dream słyszałam pełno złych opinii... jak dziecko nie alergiczne to może się sprawdzą, ale podobno bardzo często uczulają. Ja nigdy nie używałam osobiście.
 
Do góry