reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

BETA 144, Progesteron 23,40. Chyba wygląda dobrze ale przestraszyłam się TSH bo w zeszłym miesiącu miałam 2,21 i nagle zaszłam w ciążę i mam 3,51 co jest zdecydowanie za dużo. Na szczęście mam dzisiaj jeszcze endokrynologa bo coś mnie tchnęło żeby się zapisać. Mieliście może kiedyś taką sytuację z TSH?
Spokojnie dostaniesz większą dawkę euthyroxu , u mnie w 2 ciąży z 50 przeszłam na 75 a w pierwszej w ogóle odstawiłam bo nie było potrzeby. Spokojnie organizm też musi się przestawić
 
reklama
Nie sprawdzałam poprzednio bety, ale faktycznie chyba zrobię betę i zobaczę jak się sprawy mają. Bardzo się boję, że znów zobaczę, ze bedze wolno przyrastać...
 
BETA 144, Progesteron 23,40. Chyba wygląda dobrze ale przestraszyłam się TSH bo w zeszłym miesiącu miałam 2,21 i nagle zaszłam w ciążę i mam 3,51 co jest zdecydowanie za dużo. Na szczęście mam dzisiaj jeszcze endokrynologa bo coś mnie tchnęło żeby się zapisać. Mieliście może kiedyś taką sytuację z TSH?
A który To tydzień?
 
Spokojnie dostaniesz większą dawkę euthyroxu , u mnie w 2 ciąży z 50 przeszłam na 75 a w pierwszej w ogóle odstawiłam bo nie było potrzeby. Spokojnie organizm też musi się przestawić
to samo mi powiedziała Pani endokrynolog. Zapisała większą dawkę Euthyrox :) Już jestem dużo bardziej spokojna
 
Teraz będzie życie od wizyty do wizyty. Najgorsze jest to, że jak są objawy ciążowe ciągnięcie brzucha bóle jak na okres to się zamartwiam czy nic się złego nie dzieje. A jak ich nie ma to jest jeszcze gorzej. Generalnie nie dogodzisz. Ja mam na pokładzie 2 latke także po odpoczywać bardzo z nią nie mogę.
Mój smyk w lipcu kończy 2 latka 😂 jestem na wychowawczym, także szalejemy razem 🙈
 
Dziewczyny!
Beta z 6.05 - 45,5 progesteron 15,56
Data ostatniej miesiączki 4.04
Plamienie małe miałam ok 30.04-1.05
Cykle regularne 28-29 dni raczej 29
No i teraz co z tym robić, czy te wyniki nie za słabe?
 
Dziewczyny!
Beta z 6.05 - 45,5 progesteron 15,56
Data ostatniej miesiączki 4.04
Plamienie małe miałam ok 30.04-1.05
Cykle regularne 28-29 dni raczej 29
No i teraz co z tym robić, czy te wyniki nie za słabe?
To zależy kiedy była owulacja, wbrew pozorom potrafi płatać figle. Ja bym zrobiła betę za dwa dni. Mnie z takim progesteronem zawsze zostawiali. W ciąży z synem nie mam pojęcia jak było, bo ze strachu nie robiłam 🙈. Przy biochemach trzy dni przed @ miałam np. 33 i dwa dni później już 25
 
reklama
Owulacje miałam na 99% 17 kwietnia
Co to znaczy, że zostawiali z takim progesteronem? W sensie żeby nie brać dodatkowo?
Tak na pewno powtórzę w środę
 
Do góry