reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Suplementy w ciąży

Ból dupci ? nie mam czego. Dobrze nie każdy ma kontakt z rodzicami więc twoje niezbędne pisanie jest nie potrzebne ja tylko zapytałam jestem młodą osobą i wole się dopytać i nie chodzi o to, że żałuje na suplementy tylko nie każdy ma pieniądze w tym czasie kiedy potrzeba je kupić, a dziecko nie jest przypadkiem bo wiedziałam co chce i co mnie czeka. Więc sobie możesz kupić paczkę prezerwatyw, Dobranoc.
od początku boli Cię że komuś pomagają rodzice, mimo że osoby do których to było powiedziały, że są samodzielne. Sama zaczęłaś ten temat, nie masz kontaku ze swoimi rodzicami, to nie miej pretensji, że ktoś inny go ma. W dalszym ciągu nie zrozumiem osób bez stabilnej sytuacji finansowej które decydują się na dziecko, wiem że różne scenariusze pisze życie, ale gdybys miała stabilna sytuację przed to teraz byłabyś na l4 płatnym a później miałabyś macierzyński. Gdybym była w dupie finansowej to bym sobie prezerwatywy kupiła, żeby się nie rozmnażać ;)
 
reklama
Do góry