reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

tylko mama

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez bartmark, 5 Marzec 2006.

1. bartmark

bartmark New Member

moze ktoś mi powie jak zachowują się wasze dzieci ja mam chłopczyka ma 2 i pół roku i od kilku dni ma jakiś etap "tylko mama" o wszystko woła mamę i ciągle o wszystko zaczyna płakać. ma ktos podobne "problemy"???

2. kanga_aga

kanga_aga New Member

Anka jest młodza i tez przechodzi ten etap - mowy nie ma o np usypianiu przez tatę ( co wczesniej było naturalne) ..
    Ja niestety musze ją odzwyczajać od "mamy na wyłączność" poniewaz spodziewam się drugiego malucha i we wszystko co tylko możliwe angażuję męża lub znajomych.. no i staram sie aby miała jak najwiećej kontraktu z rówiesnikami - plac zabaw świetnie się sprawdza..

3. reklama
  4. nikita33

nikita33 Fan(ka)

U nas jest akurat odwrotnie - jak tylko tata pojawi się na horyzoncie, to nie istnieje nic innego - też jest płacz, bo najlepiej jakby tata nosił na okrągło na rączkach - nie jadł , nie pił, nie chodził do pracy tylko siedział z synusiem... czasem bywa to kłopotliwe i wcale nie jest to dla mnie ułatwieniem.... czasem wolałabym, żeby synuś był do mnie przyklejony, bo to wbrew pozorom ułatwiłoby mi życie - jestem na wychowawczym, więc odpadłyby na przkład histerie, kiedy trzeba wyjść do pracy, co w przypadku wychodzenia tatusia ma miejsce niestety codziennie....

pozdrawiam
    nikita

5. Jotemka

Jotemka New Member

Niestety etap "tylko mama" wlasnie zaczal sie u nas okola miesiaca temu. Nie moge wyjsc spokojnie do toalety. Nie jestem w stanie wziac spokojnie prysznica... Nie wspomne o innych prozaicznych czynnosciach. Poza tym coreczka generalnie chce wszystko "sama". Nerwtrzeba miec ze stali. Na szczescie synek ma dawno ten etap juz za soba i jest super przedszkolakiem.
    agamamaaniu nas niestety plac zabaw zima pusciutki... a u Marcinka sprawdzal sie znakomicie i mam wrazenie, ze wogole etapy rozwoju u synka przechodzily lagodniej... no ale Karolka ma niezly wzorzec do nasladowania...

6. stasia

stasia New Member

U mnie też tylko mamunia i mamunia i tulic, tulic Alunię, nawet na spacerze dzisiaj chciała żeby ją przytulic. Tylko, że ja podejrzewam, że u mnie to może byc tak, bo ja za niespełna 2 miesiące :( :mad: wracam do pracy i już powoli zaczynam małą przygotowywac do tego, że mnie w ciągu dnia nie będzie z nią.... :( :( :(

7. azik

azik Guest

mój teraz ma etap małej zadrości, bo mu dzidzię do domu przyniosłam, ale i tak tata najważniejszy (ma go raptem na kąpiel i usypianie).

ja myslałam że mam ciezko patrząc na moje dwa berbecie, ale jak patrzę na wasze różniece wieku u maluszków, to aż mnie ciarki przechodzą.

8. Jotemka

Jotemka New Member

Azik, pomiedzy moimi taka jak miedzy Twimi roznica wieku. Teraz nam sie szykuja rowno dwa latka... Prawde mowiac juz sie troche boje...

9. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

Skad my to znamy :)
    Ja mam to samo dopoki nie urodzil sie Aleks dla Oskara byl tata do kapieli ,do karmienia i do usypiania zaraz po urodzeniu i jak Aleks wrocil do domu rowniez dla Oskara byl wazny tata ale od jakiegos czasu 2-3 miesiecy tylko mamusia ja juz czasami nie mam sil i chcialabym poprostu odpoczac wyslac meza z dziecmi na spacer ,do babci czy po prostu do znajomych ,ale jak Aleksowi to nie przeszkadza tym bardziej ze ostatnio mleko wcina tylko z butelki fakt ze moje ale cyca nie chce ciagnac:) to Oskar wpada w histerie nawet jak na dluzej zamkne sie w lazience to jest placz i wycie pod drzwaimi mam nadzieje ze to przejsciowy stan i szybko sie mzieni na lepsze:)

10. reklama
  11. Mariola

Mariola New Member

u mojego synka 2 latka ja jestem na perwszym miejscu,w koncu ja caly czas siedze w domku z dzieciaczkamia tata pracuje,ale gdy tata wroci z pracy (a przyjezdza w weekend) to istnieje tylko on choc zeby go zabral gdziekolwiek musze mu przetlumaczyc ze np. mama nakarmi braciszka i przyjdzie do was na podworko to dziala a maly idzie bez problemu

12. Kamilka_21

Kamilka_21 New Member

U nas jest niestety etap tata i to od urodzenia:( Nie mam pojecia dlaczego???To ja do niego wstawałam w nocy to ja karmiłam a synuś poprostu mnie nie lubi :( Bawi sie ze mną tylko wtedy jak jesteśmy sami. Jak w domu jest tylko ktoś inny to Marcelek wogóle na mnie nie zwraca uwagi, wrecz przeciwnie robi mi na złość kiedy mówię daj mamusi buzi albo przytul sie- robi to ale z wszytkimi innymi :-[ Mam nadzieje że to mu przejdzie bo mi juz serce pęka :-[

Poleć forum