reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Modlisia, super, że Maluch rośnie, a krwiak zniknie. Wierzę w to bardzo. Mocna no-spa też działa cuda.
 
reklama
Po obejrzeniu filmiku stwierdzilam ze tez chce USG 4d mimo ze wczesniej mowilam ze nie jest to dla mnie wazne.. i znalazlam juz lekarza w mojej okolicy jak bede w pl.. ale zasmucilo mnie ze moj D jakos w ogole nie jest zainteresowany, powiedzial wrecz, ze mielismy miec tylko normalne USG to po co dodatkowo placic.. namowilam go w koncu, ale i tak mi troche smutno.. :/
 
Kasiu_B, Kasiazar, Myszka, Joaś, Elzu dziękuję za podtrzymywanie na duchu...Czuję się z dnia na dzien coraz lepiej...Wczoraj nawet doszlo do tego ze zapomnialam o lekach, wczesniej to odliczałam minuty do wziecia kolejnych dawek...
Krwiak sie powoli zaskrzepia, więc myslę że będzie dobrze :):):):) Jeszcze raz dziekuję :)

Elzu kochana, takie usg to nie jest tania sprawa, ale jak wczoraj wieczorem ogladalismy z mężem filmiki to on stwierdził, że za ten widok zapłaciłby dwa razy tyle...My za usg genetyczne, sprawdzenie przepływów żylnych, oraz za 4d wraz z filmikiem zapłacilismy 250zł...Nasza lekarz trzymała nas 45minut (liczylismy nawet paluszki malca, więc pomimo tego że to troche kasy jest to jednak wiem za co zapłacilam. Niektórzy za 10minutowe wizyty płacą 200zł ( z podstawowym usg) , wiec te 250zł to i tak nie dużo...:)
 
Modlisia super filmiki!!!jak to trudno uwierzyc ze z takiego malego robaczka bedzie kiedyś duża dzidzia, w sumie nie kiedys ale za kilka miesiecy:-D
Byłam we wtorek u endokrynologa, przepisał mi duphaston i skierował na usg,ktore zrobilam jeszcze tego samego dnia,na szczescie serduszko bije-ale nic wiecej tam nie widac, zdjecie gin zrobił mi jakies niewyraźne, nic nie widac, no ale trudno, kolejne usg juz planowane mam 26kwietnia,moze bedzie cos lepiej widac,pozdrawiam
 
Ja tez napewno pojde na USG 4D mimo tych kosztów jest to potem przecudna pamiatka i sie nie zaluje. A ze lakarza i wszytskie badania mam bezplatne no to moge sobie pozwolic :)
Rudka kolejne zjdecie napewno bedzie bardzo wyrazne :)
 
Bylam dzis w klinice i mam wizyte u endokrynologa 22 kwietnia, badania prenatalne 26 kwietnia i usg genetyczne 11 maja. Nie moge sie doczekac :)
 
modlisia, ja po tym Waszym filmiku sie tak napalilam, bo naprawde super dzidzie widac az sie wzruszylam, a co dopiero zobaczyc swoja.. znalazlam w poblizu lekarza z USG 4d wiec juz postanowione :) (wg dziewczyn z forum koszt 200zl za okolo godzine i podobno ma dobry sprzet - mam nadzieje).

My w srode mamy USG (chyba genetyczne - chyba, bo polozna tego nie powiedziala, ale na to wychodzi bo to 12 tydzien), a 5 maja mam isc na wizyte do lekarza, ale nie wiem dlaczego.. bo dostalam tylko list z terminem, ale skoro kazali czekac prawie miesiac, to mam nadzieje, ze nic zlego (podejrzewam, ze cos z wynikami z krwi). Moglabym zadzwonic i podpytac.. ale jak mam gadac po angielsku przez tel.. nie lubie po prostu.. :/
 
Elzu, to tak jak powiedziała moja lekarz, na to 4d najlepiej sie wybrac w 12-13 tyg bo dzidzię widać w całości :)...Czekamy na filmik :), innych dziewczyn również :)
a co do badań, to moze masz jakis wynik do powtorzenia i dlatego pisemko, ale miło że się tak interesują :)
 
Dziewczyny jestem załamana. Byłam rano u lekarza, serce dzieciątka bije ale płód się nie rozwija :((((( Dalej ma 9mm ... To juz końcówka 7 tygodnia a on wygląda na 6 tydzień ciąży... co teraz robić?? Czy to może być normalne?? Lekarz mnie olał a do tego był strasznie chamski. Napomknął tylko, że powinien być o wiele większy... Mój suwaczek wskazuje 6 mm .... Poradźcie mi coś proszę ... bo oszaleję :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry