reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

@bellina Ty to jesteś już chustomaniaczka :)
Ja cały czas śledzę grupę ma fb z poradami i coraz bardziej chce kupić chuste. Chyba skuszę się na używke z LF tylko właśnie myślalam o pasiaku bo podobno łatwiejsza do nauki gdy wiesz która krawędz dociagac.
A do ilu kg można nosić w chuscie?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@bellina Ty to jesteś już chustomaniaczka :)
Ja cały czas śledzę grupę ma fb z poradami i coraz bardziej chce kupić chuste. Chyba skuszę się na używke z LF tylko właśnie myślalam o pasiaku bo podobno łatwiejsza do nauki gdy wiesz która krawędz dociagac.
A do ilu kg można nosić w chuscie?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Do ilu Ty dasz radę, Twoja chusta komfortowo poniesie i dziecko będzie chciało. Ja nosiłam moją niespełna 2 latke jeszcze przed ciążą i na samym początku, sporadycznie w trakcie ;) ale ja mam wagę piórkową w domu i kilka fajnych chust dla ciężarków :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślałam bardziej o moim 5 latku i plecaku. Oczywiście byłby noszony przez tatę ale on już waży 18 kg. Boję się że zobaczy że ja noszę braciszja to on też będzie chciał.
A wiesz może dlaczego niektóre chusty są tak bardzo drogie np. widziałam jak dziewczyny niektóre sprzedają chusty po 800 zł. A jedną nawet wystawiła za prawie 2tys!! Z możliwością na raty. Rozumiem że skład mają inny ale ze aż taka jest różnica w cenie?

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koleżanka nosi 4 latke , właśnie z uwagi na młodszą. Zazwyczaj w Tuli toddler no i na plecach. W chustę To tylko na chwilkę, bo ciężko unieść takie dziecko.
A ceny są różne , bo chusty są różne ;) jak buty za 100 czy 500 zł. Jednak jakość przędzy użytej do tkania też ma znaczenie. A dodatkowo to marka plus duże limity. Zapewne tej chusty za 2k wypuścili dosłownie kilka sztuk.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny macie wybrane foteliki samochodowe? Ja sie zastanawiam nad rozkładanym, bo my duzo jeździmy, słyszałyście jakies opinie?
 
Rozkladane sa te od 9 kilo. Mialam maxi tobi, powiedzmy ze sie roklada. Dziecko tez nie moze mega na lezaco jezdzic tyle ile rozlozyc mozna to mozna, nas cieszylo i to czyli mało, bo dziecku nie spadala glowa.
Teraz mamy maxi AP Też rokladany, podobnie a nawet mniej. Te foteliki so 9 kg sie nie rozkladaja bo one ju sa lezace.
 
Ja dopytuje, bo widziałam taki cud cybexa, co można go rozłożyć na płasko na stelażu wózka. Niezły patent, ale od razu pomyślałam: ciekawe jak z bezpieczeństwem podczas jazdy, czy sama konstrukcja nie ma wpływu. Ten od 9 mam RWF, na tą chwilę nadal jak się da odchylony, ale czasami i głowa opadnie jak mała kiepsko sądzie ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie przekonuje mnie. Pałąk prócz funkcji noszenia spełnia jeszcze jedną ważniejszą - ma chronić przed uderzeniem buzią w kanape. Do stelażu wózka w tej formie, jak najbardziej, przynajmniej to nie wymuszone C. Ale jak podróżować to z głową, robiąc przerwy co maks. 3h dla maluszka. I to nie 5 min ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry