reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Tekila jeśli mogę coś doradzić to zamow majtki na Allegro. W rossmanie są za 16 zł, a na all za 7.50 chodzi mi o tą firmę canpoll, ona podobno ma lepsze podkłady niż bella bo takie jakby taliowane i się nie przesuwają. Mają też majtki :)
 
reklama
Tekila właśnie mi uświadomiłaś, że ja też powinnam to zrobić, bo lekarz powiedział że w 36 tygodniu będziemy odstawiać luteine a po tym to można urodzić zaraz za kilka dni albo dotrwać normalnie do terminu więc też nie wiadomo. W każdym razie muszę dokupić potrzebne ubranka, pościel i wszystko na raz wyprać:-)
 
Ja wczoraj zamowilam drugi rozek w ktorym planuje klasc spac malego,w razie co kocyk cieniutki albo jakas pieluszke w zanadrzu bede miala:)
Jade morfologie sobie zrobic zelazo i magnez a tak mnie ssie z glodu nie lubie rano nie zjesc:D
 
Hej. ja rozkaz nie mam i nie kupuje. mam koc gruby mam kocyki cienkie mam kolderke, mam śpiworek do spania. będę testować co małemu podpasuje ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
betka a czemu nie jesz? ciężarne nie muszą być na czczo całkowicie do badań mogą lekkie śniadanie zjeść i pić wodę :)
tylko przy obciążeniu glukoza trzeba być całkiem na głodnego :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zyciowa serio? Ja zawsze na czczo biegam.

Każdy maluch jest inny. U nas owijanie pomagało ale za to bylo darcie z kompiela. Dopiero jak zaczęliśmy lac sporo chlodniejsza wodę to się uspokoił. Do dziś w letniej się myje.

Ja też nic do szpitala nie mam jeszcze....

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
betka a czemu nie jesz? ciężarne nie muszą być na czczo całkowicie do badań mogą lekkie śniadanie zjeść i pić wodę :)
tylko przy obciążeniu glukoza trzeba być całkiem na głodnego :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
Wody popiłam rano ale na badanie chociażby żelaza min 8h na czczo trzeba być,gdybym robiła samą morfologię, że niekoniecznie na czczo to wiem:)jeszcze robiłam magnez
 
reklama
Tekila i dobrze robisz. Taka torba gotowa działa uspokajająco.

Anuleczka widocznie ty też źle odczytalas moje intencje bo nie miałam zamiaru siać konfliku. Na pewno każda z nas znajdzie swój idealny pomysł na spanie maluszka.

Wiktorka masz rację że dużo zależy od grubości. Tu trzeba zdać sir na intuicję i zdrowy rozsądek wiadomo że są różne produkty i różne temperatury nie zawsze można się sugerować tym vo robił ktoś inny.

Życiowa o to idealnie mi odpowiedzialas dlaczego ja mam pobierany mocz i krew po południu na wizycie u gina.

 
Do góry