reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe smakołyki_przepisy :)

reklama
dziewczyny moze podzielimy się naszymi przepisami świątecznymi. Ja poszukuje jakiegoś przepisu na mięsa. Macie coś ciekawego?
 
Dziewczynki szukam dobrego i sprawdzonego przepisu na farsz na wigilijne pierozki moze ktoras z Was zna jakis?
Ja mam taki przepis:

50 dag kapusty kiszonej 2 dag suszonych grzybów( najlepiej prawdziwków) 1 cebula, olej sól i pieprz. Kapustę ugotuj, odsącz i pokrój. Grzyby namocz kilka godzin wcześniej, ugotuj posiekaj. Cebulkę przesmaż na oleju dodaj kapustę i grzyby, duz przez chwilę.
Spotkałam się też z przepisem, że dodawało się odrobinę bułki i śmietanę tartej do farszu.

dziewczyny moze podzielimy się naszymi przepisami świątecznymi. Ja poszukuje jakiegoś przepisu na mięsa. Macie coś ciekawego?
Ja wędlinki kupuję z tzw wiejskich delikatesów. Pasztet piecze męża babcia.Jutro ma byc u nas w mięsnym ładny boczek to kupie i zamrożę, a potem go upiekę. Zawsze do pieczenia mięsa na wędlinę używam marynaty staropolskiej Kamisa, szprycuję słupkami czosnku...i tyle.

A na Wigilie zrobię tradycyjną sałtkę warzywną, śledzie w oleju, może w śmietanie, kapustę wigilijną, karpia w galarecie, karpia smażonego. Mam dylemat co do zupy u męża rodziców będzie rybna, ja chyba postawię na barsz i uszka albo pierożki...waham się jeszcze z ciast piekę zawijane makowce pierniczki a moja mama zrobi orzechowca czy coś takiego.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry