reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak zagospodarować małe pokoje dziecięce?

tosziba

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Październik 2013
Postów
56
Cześć. Urządzamy pokoje naszym dzieciom - 5 i 10 lat. Poszukuję jakichś ciekawych pomysłów na zagospodarowanie niedużych przestrzeni (pokoje 9 i 11 m2). Ponadto będę wdzięczna za polecenie jakichś sprawdzonych producentów mebli z rejonów trójmiasta.
 
reklama
myślę że przede wszystkim przydadzą się meble oszczędzające miejsce, czyli m.in. łóżeczko piętrowe itp. ... katalogi Ikeii proponują też zagospodarowanie małych przestrzeni ale jeśli myślisz o dobrych meblach to oczywiście nie polecam ;-) ale można się zasugerować samym wystrojem ;-) na tej stronce jest kilka fotek z ładnymi aranżacjami małego pokoju :-)

15 Pomysłów na nieduży pokój dziecka - zdjęcia, inspiracje, porady
 
Hej. Faktycznie fajne są takie łóżka piętrowe, gdzie pod łóżkiem masz biurko, albo szafę na przykład. Oszczędzasz dzięki temu miejsce, bo nie musisz stawiać na podłodze i łóżka i dajmy na to biurka- wszystko masz w jednym poziomie.
 
To mi się podoba: trendy_65_lawendowy_pokoj_dla_dziewczynki_urzadzony_fiolet.jpg
Zajmuje mało miejsca, a jest łóżko, biurko i jakieś półeczki. Jeszcze tylko szafy brakuje. Takie zestawy są dostępne w sklepach czy trzeba na zamówienie?
 

Załączniki

  • trendy_65_lawendowy_pokoj_dla_dziewczynki_urzadzony_fiolet.jpg
    trendy_65_lawendowy_pokoj_dla_dziewczynki_urzadzony_fiolet.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 144
Metraż, który podajesz, wcale nie jest taki mały, to normalne pokoje. Też szukam inspiracji. Zastanawiam się nad szafą wnękową do pokoju, taką z fototapetą, bo córka ma 6 lat i coraz więcej potrzeb :) i jakieś fajne łóżeczko i biurko.
 
Na pewno znajdziesz w sklepie, ale nie lepiej robić na zamówienie? W sklepach nie dostaniesz wszystkiego, a w firmie zajmującej się wyrobem mebli na wymiar zrobią Ci co tylko chcesz. Ja chyba robiłabym na wymiar- też wymiary mebli dostosują do pokoju.
 
Metraż, który podajesz, wcale nie jest taki mały, to normalne pokoje. Też szukam inspiracji. Zastanawiam się nad szafą wnękową do pokoju, taką z fototapetą, bo córka ma 6 lat i coraz więcej potrzeb :) i jakieś fajne łóżeczko i biurko.

Mnie się wydają właśnie małe. Też myślałam o szafie wnękowej, ale zabierze ona dużo miejsca i pokój jeszcze się zmniejszy.

muchaa88 - robiłaś kiedyś coś na wymiar?
 
Robiłam szafy wnękowe- nie wiem, czy można to porównać. W przyszłości chcę także zrobić remont kuchni i już teraz wiem, że meble będę robić na zamówienie, mimo że wymiary mam dość standardowe. W sumie skorzystam z usług tej samej firmy,w której robiłam te szafy, więc mam pewność, że moja kuchnia będzie fantastyczna- tak jak szafy :)
 
reklama
A kto zajmował się projektem? Wynajmowałaś kogoś, czy już był wcześniej przez Ciebie przygotowany i tylko zleciłaś wykonanie?
 
Do góry