reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

to mlodsza ladnie sie uczy , oby tak zostalo nie?..
a starsza to juz wiadomo trudniej ma i tez pewnie nie chce jej sie hehe, znam to moja tez nie chce sie w domu nic uczyc...
a my mozemy sobie gadac i gadac bla bla bla....:wściekła/y: jak nie chca to sila sie nie zagoni kiedys moze beda zalowac tak jak po trochu ja :tak:

Bylam na dworze z psem a teraz herbatka...na noc zapowiadaja -3 :tak:
bylas juz na miescie ??
 
reklama
ja moje gonie, nie ma ze boli, my po studiach i chcemy zeby obie tez poszly :tak: wiadomo sporo nauki ale kazdy kiedys przez to przechodzil
a wiesz co nie poszlam, zaplacilam na poczcie bo okazalo sie ze jeszcze mi cos tam dolaczyli a ze ja jak przegladam papiery to po łebkach to pozniej tak jest, dobrze ze do nich zadzwonilam to nie musialam tam gnac:-D
 
hejka

Owca-,dobrze ci się mała uczy tym bardziej, że ona musi zrozumieć w nie swoim języku. A z matematyki mało kto jest orłem. Ja miałam piątki ale nie od początku, zaskoczyłam dopiero pod koniec podstawówki, jak zaczęłam chodzić na kółko przed egzaminami do liceum.

Ciasteczko- teraz mówią, że w gimnazjum mają gorzej niż jak my byliśmy w liceum. Mnie też gonili do lekcji i jakby nie gonili to bym nie miała tych czerwonych pasków. A najmłodsza piękne ma oceny.

Ja wpadam na chwilkę. Olkę zapisałam na breakdance i chodzi chętnie, A Arek nie chce.
 
Dzien doberek !!

ale dzis przymrozilo . i bialo wszedzie brr...

Kroma to Olcia w swoim zywiole jest :-) ja mialam zapisac mlodego na karate bo kolega jego chodzi ale moj mlody nie nie chce...
moze za jakis czas mu sie zechce :tak:

Uciekam do roboty..oj nie chce mi sie jechac...:confused:
 
hej
kroma a gdzie zapisalas u siebie tam na wiosce czy do gorzowa jezdzisz?fajna sprawa i cos innego..my myslimy czy dawidowi sprawic jakies male zwierzatko moze jak bedzie mial cos swojego to nie bedzie taki zazdrosny....ale o psie to nie ma mowy;-)rybki mamy ale moze jakiegos chomika:confused:
moja mala o 5 byla wyspana miala drzemke pol godz i juz znow marudzi bede musiala leciec na spacer wczesniej bo pan ma przyjsc do neta bo zwiekszyc transfer czy cos takiego..poki co rosol konczy mi sie gotowac:-)uzalezniajacy taki rosolek:-D
 
dzien dobry
owca w belgi i franci zima na calego pelno sniegu, a u nas narazie nie zapowiadaja co mnie cieszy:-) ale juz na weekend mrozik w nocy ma byc:tak:
marzenka zwierzak to dobry pomysl ale chomiki hałasują po nocach, lepsze sa szczury albo jakies myszy:tak:
 
hej
Owca nie jestem załamana, pogoda mnie dołuje nic się nie chce ... lenia mam :p a w domu mnóstwo roboty, maleńką oduczam trzymania na rączkach :p cwaniara dała mi popalić raz, nie chciała spać w nocy tylko na rączki i zwiedzać domek oł noł !! nie ma :p
co do nauki - ja tam do konca liceum miała pasek hehe i stypendium premiera :p ale z Ami tak nie chce - za dużo później na głowie hehe szczerze to ja nigdy nie miałam oceny 1 i 2 :p hehe jak dostałam 3 to była masakra dla mnie :p nie chcę, żeby Aminia miała tak poryty łeb jak ja :p
mi się też marzy piesek w domu - buldog francuski albo mopsik :p ale te mniejsze tylko że mężu stopuje moje zamiary bo nie będzie miał kto z nim wychodzić mimo,ze mam podwórko to i tak dużo możliwości ucieczki ;)
Mycha ale pieniądze to nie powód do kłótni - lepiej się wspierać wzajemnie niż kłócić bo to i tak nic nie da
Auto Casco drogie jak cholera mój sie dowiadywał to na nasze autko autocasco 4500 tysia w PZU, najtaniej wyszło jakies 2900
 
Cześć :-)

Z dobrym humorem Was witam :cool2: Życzę Wam pogody ducha!
Idę sprzątać do łazienki, już czas.. omijam to pomieszczenie jak tylko mogę i sprzątam w ostateczności - z zgrozo!
Kafle mi się odklejają i tak się zwyczajnie boję ruszać ścierką ich :sorry2: ale przetrwać musimy! Remont dopiero jak do pracy wrócę.

Mroźno chyba już się robi co nie.... jakoś tak buro na dworze. Wczoraj dzieciaki radochę miały bo po kałużach skakali mi :tak: Jak mi się nie pochorują to dobrze będzie, bo młody jak skakał do kałuży to miśka po nos mokra była :sorry2: ale zaraz do domu wróciliśmy, kalosze nadal się suszą bo ocieplane takie mają. O jak mi się nie chce do tej łazienki iść :-D

Miłego dnia!
 
reklama
Hej wrocilam ale zimno brr...1 stopien tylko :tak:
kawe goraca sobie zrobilam i odkrecilam grzejniki w calym domku niech sie nagrzeje troche ;-)
Obiad mam zupe pieczarkowa wczoraj zrobilam i pranie sie kreci :-) zaraz wroca dzieciaki i sie zacznie harmider :-D
Aha dalam wypowiedzenie w jednej robocie :-D..nie wiem czy dobrze zrobilam ale juz pare razy mnie gosciowka wnerwila to niech sie cmoknie no ale musze jeszcze 4 tyg chodzic bo tak mam w umowie , opuscze ja akurat przed swietami :-D

ezoja graj w lotto to moze wygrasz jakas sumke na remont ;-)

Madziarena mi nie chodzila ze ty zalamana tylko zalatna haha :tak::tak:
dobra bylas uczennica , to sie chwali :-)

Ciacho szczury , myszy blee...nie nawidze i boje sie strasznie tego czegos :-D

Marzenko jak ty szybko gotujesz :szok: ale pewnie jak mala tak wstaje to masz czas :tak:
 
Do góry