reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

PAT&MOM mi czasem przy kichnięciu się zdarza :sorry: niestety, taki okres się zaczął ;-) gdzieś tak właśnie czytałam :tak:

przeglądając zdjęcia, natknęłam się na takie coś
07-06 (13).jpg 07-06 (16).jpg
i pomyśleć, że 7 lat temu Mrówek był takim okruszkiem :-D i że za kilka miesięcy będę miała kolejnego takiego okruszka ;-)


też mam ochotę na coś słodkiego ;-) po tym McFlurry mam mega ochotę na jakiegoś loda ;-)
jak by tutaj jutro jechać by o wujka Maca zahaczyć :dry:
 

Załączniki

  • 07-06 (13).jpg
    07-06 (13).jpg
    20 KB · Wyświetleń: 78
  • 07-06 (16).jpg
    07-06 (16).jpg
    22 KB · Wyświetleń: 77
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!
Ja dzisiaj też mam jakiś twardy brzuch... Chyba wezmę No-spę. Takiego leniwego dnia jak dzisiaj to nie pamiętam:) Wstałam, wyszłam z Ludwikiem, wróciłam, zjedliśmy śniadanko i poszłam spać. Obudziłam się o 16 :szok::szok::szok:
Zjedliśmy i wyszłam z Ludziem na dłuższy spacer no i dzień zleciał a jutro do pracy:(
Zajadam właśnie sorbet cytrynowy. Pyychaaa:)
Aśku co za śliczny mały Mrówek!:)
Danusia do domu chcemy sie wprowadzić najpóźniej we wrześniu. Mam nadzieję, że już teraz ruszy wszystko z kopyta:)
 
niestety, jutro do pracy :dry: idę szykować ubrania, kanapki zaraz zrobię ;-) kąpiel i do łóżeczka :tak: dobrze, że ten tydzień roboczy ma 4 dni :-D i mam zaś wolny weekend :-D uf, w grudniu nie pracowałam jedynie w jeden weekend, teraz z rzędu mam dwa wolne :eek: czuję się normalnie jak na wakacjach :-D

MARTUŚKA Stasio ćwiczy, więc brzuszek się napina ;-)

a nie wiem czy my już nie powinnyśmy brać magnezu? od kiedy się bierze magnez? kurczę, nie pamiętam :dry:

spokojnej nocy ;-) rozkosznych snów! pustych pęcherzy :-D i snu do samego rana ;-)
 
Kurcze ale dużo piszecie :-D Wróciliśmy w końcu do domku. Dzisiaj coś was nadczytałam ale i tak nie pamiętam co która pisała :-( .
Aśku ja już od 2 tygodni biorę magnez.
 
Funia ja jestem sprzedawcą i pracuje w sklepie zabawkowym, ale od miesiąca jestem na L4. Chciałam pracować dłużej przynajmniej do marca ale wykańczałam się w pracy nerwowo
 
Ja biorę Chela-Mag B6 Mama, kupiłam, bo skurcze nóg mnie męczyły i oko mi 'skakało', teraz jest wszystko ok :tak:
 
Brandyy mi lekarz zalecił Slow Mag, niestety jest to duża tabletka a nie można jej przepołowić i mam problem z połykaniem. Mi najczęściej "oko skacze" jak jestem spokojna :-D
 
reklama
Ja biore multiwitaminki i tam jest magnez pozatym pomiajac swieta i okazyjne czipsy na sniadanie zdrowo sie odzywiam i wszystkie wyniki mam w super normie wiec wole nie brac nic innego.

Funia ja jestem administratorem i wiekszosc czasu siedze przed komputerem, czasem musze isc cos zalatwic, cos posprawdzac wiec praca nie jest ciezka. Ciezka jest sytacja z moja szefowa wiedzma i tym ile stresu mam przez nia.. :/
 
Do góry