reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieczenie pod lewym żebrem w ciąży

Juliaf20

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2023
Postów
49
Dziewczyny, a czy któraś z was miała może taka dolegliwość pieczenia pod żebrami z lewej strony. Pytałam dwóch lekarzy i odpowiedzieli, że to przez ściśnięte jelita itp.
Jednak to czasami tak piecze, że jak dotykam skóry to jest obolała i też piecze. Dzisiaj w nocy się dosyć szybko podniosłam i tak mnie mocno zapiekło w tamtym miejscu, że aż się wystraszyłam. Jestem w 32 tygodniu ciąży I tak z 3 tygodnie temu się zaczęło, ale chyba jest coraz częściej i mocniej.
 
reklama
Mnie piekła tylko skóra pod mostkiem, potem jednocześnie i piekło, i było nieczułe na dotyk, to chyba nerwy oszalały od rozciągania. Ale w środku nic nie czułam.
 
Do góry