reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Wcięło mi posta:-(

Luna ja też czasami mam kłucia i moja gin powiedziała, żeby tym się nie przejmować(raz kłucie trwało 3 dni:szok:).

Z dobrych wieści - MAM ROGALA do spania. Tyle o nich pisałyście, że i ja się skusiłam. Ponieważ chciałam mniej więcej takiego
PODUSZKA DO KARMIENIA KOJEC ROGAL MOTHERHOOD !!!!! (3838178307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.,
a jego cena mnie dobiła,to kupiłam wsyp(kulki silikonowe), a mama resztę uszyła. I powiem nieskromnie, że jest super. Dopasowany do mojego wzrostu(a mam tylko 160 cm), idealna odległość między szyją i kolanami i idealnie wypchany. Ale się nachwaliłam, ale jestem super zadowolona i musiałam:tak:. Wybaczcie:-D
 
reklama
Nie mogam sie zebrać , żeby cos napisac. Ostatnio rzadko siedze na necie, w domu praktycznie wcale, bo moj M się denerwuje;/ U mnie wlasnie rozpoczal sie 21 tydzien , jutro mam wizyte, ale nie wiem czy bedzie mi robil USG czy kaze przyjsc prywatnie. Mam do was takie pytanie czy ktoras z Was miala klucie w lewym boku? Dzsiaj nad ranem zaczelo mnie kluc i dopiero przeszlo godzine temu. Wczesniej klulo mnie po drugiej stronie, ale znajomy lekarz powiedzial mi, ze to przez rozciagajace sie więzadła.


U nas raźniej :), szybciej czas leci także zapraszamy :) a odnośnie kłucia to gdzie dokładnie? Bo chyba jakoś pisałam że boli mnie po żebrem po lewej i prawej stronie jak brzuch się zaczyna...

CzekamyNaIgorka
noooo wiesz a co Ciebie to interesuje że im się nie chce szukać i jak to ma się rozumieć bez Waszej wiedzy zmienili...kto?
Brzuszkiem się nie przejmuj bo każdy rośnie indywidualnie ....

MonikaZgierz nooo rewelacja że masz kogoś takiego kto Ci uszył :) fakt jest bardzo drogi :/ dlatego nawet nie myślę o nim :p

Ja dzisiaj się obijałam cały dzień tzn pól dnia...obiad miałam w mieszkaniu w miarę... siedziałam na tym fb i się śmiałam z dziewuszkami...potem wrzuciłam pranie i przyszykowałam dla lubego piec (zaraz pójdę się zapytam czy dobrze :p bo jemu dogodzić :szok: ) Teraz podgrzewam obiadek i wieczorek zaraz minie :) Jutro ruszam na usg tarczycy i od razu pobiore krew
 
Monika ile płaciłaś za kuleczki do rogala i gdzie kupiłaś czy w stacjonarnym sklepie czy internetowym? pytam bo chętnie bym sobie taki uszyła bo faktycznie cena nowego jest wysoka:no:
 
Hej!

Ja juz po wizycie dolaczam sie do mam siurakowych :-) Alexander rosnie zdrowo :-) na usg wzielismy mame i az sie poplakala ze szczescia :D w ogole to mysle nad ta przeprowadzka czy warto czy moze lepiej poczekac rok i uzbierac na depozyt na dom.. Bym musiala przemeblowac dom na maksa.. Nie wiem musze to przemyslec.

Jutro kierunek Ikea :-)

Jeszcze jestem w szczesliwym szoku :D
 
Hej dziewczynki :)
Wcięło mi posta:-(

Luna ja też czasami mam kłucia i moja gin powiedziała, żeby tym się nie przejmować(raz kłucie trwało 3 dni:szok:).

Z dobrych wieści - MAM ROGALA do spania. Tyle o nich pisałyście, że i ja się skusiłam. Ponieważ chciałam mniej więcej takiego
PODUSZKA DO KARMIENIA KOJEC ROGAL MOTHERHOOD !!!!! (3838178307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.,
a jego cena mnie dobiła,to kupiłam wsyp(kulki silikonowe), a mama resztę uszyła. I powiem nieskromnie, że jest super. Dopasowany do mojego wzrostu(a mam tylko 160 cm), idealna odległość między szyją i kolanami i idealnie wypchany. Ale się nachwaliłam, ale jestem super zadowolona i musiałam:tak:. Wybaczcie:-D
O, to super, że mama Ci uszyła:-) szkoda, że moja nie szyje...

Ja dzis też nie mogłam spać:wściekła/y: budziłam się co godzinę, wszystko mnie bolało, jakieś durne sny miałam...ciekawe jak dzisiaj będzie.

hejka,
Gwiazeczka lody zawsze były moją słabością, kiedy byśmy nie szli na zakupy to zawsze wychodzę z lodem:-D
Funia ja też jakoś scepytcznie podchodzę do szkoły rodzenia, znajome mówią, że w momecie porodu i tego bólu człowiek zapomina o oddychaniu prawidłowym i się modli żeby jak najszybciej wyskoczyło, więc ja odpuszczam szkołe, może sobie podpatrzę w necie na youtubie przecież samemu też można poćwiczyć hehe
A ja bardzo się chcę zapisać na zajęcia:tak: u nas są teoretyczne i praktyczne, a do tego ćwiczenia dla ciężarnych. Na ćwiczenia mozna chodzić niezależnie od zajęć. Są codziennie o różnych godzinach. Ja chcę się zapisać przede wszystkim ze względu na teorię - informacje na temat pielęgnacji maluszka, karmienia itp. Zajęcia praktyczne dotyczą kąpieli i drugie są z porodu rodzinnego. Też chętnie pójdę. A na ćwiczenia też wskazane pochodzić i rozruszać ciałko z innymi mamami:-pzresztą uważam, że na takich zajęciach można spotkać fajne osoby, trochę się rozerwać, zmienić otoczenie. Więc ja jak tylko pójdę na zwolnienie,planuję się zapisać.
Ja raczej nie będę chodzić do szkoły rodzenia :-D Ale mówiono mi, że podczas porodu trzeba zamykać oczy :tak:
Zaczynam się martwić, bo czuje ruchy małego a brzuch mi prawie wcale nie rośnie. Inne na tym etapie mają duże fajne brzuszki.
Pisałam Wam ostatnio, że chcemy założyć działalność gospodarczą na swoim placu ( mieszkamy w domu prywatnym) okazało się dzisiaj że bez naszej zgody zmienili nam plan zagospodarowania terenu i z usługowo budowlanej zmienili w budowlano rekreacyjną i dupa, nie mozemy załozyć działalności. Te "Przemiłe" Panie powiedziały, że możemy zmienic plan ale to trwa 5 lat. Trochę się wkurzyliśmy, bo jak moglli bez naszej wiedzy coś zmienić. Byliśmy u prawnika, okazało się, że możemy starać się o odszkodowanie i zmianę zagospodarowania ale to trwa kilka miesięcy. W piątek jedziemy do Pani Burmistrz, może ona coś poradzi i nam pomoże. A najlepsze że "przemiłe" panie powiedziały, że im sie nie chce szukać wniosku o zmianę - wtedy to juz mnie wkurzyły na maksa.
Ja też się nie mogłam doczekać brzuszka, ale odkąd czuję sie jak paróweczka, chyba mi przeszło;-)
Kochana, a panie nie maja prawa Wam odmówić. Masz dwie mozliwości - albo złóżcie wniosek o udostępnienie informacji publicznej (mają na to 14 dni) (ustawa o dostępie do informacji publicznej), albo jeżeli byliście stroną w postępowaniu, to macie możliwość wglądu do akt sprawy na podstawie przepisów Kodeksu Prawa Administracyjnego. Rzuć paragrafami, to od razu ruszą tyłki.

Hej!

Ja juz po wizycie dolaczam sie do mam siurakowych :-) Alexander rosnie zdrowo :-) na usg wzielismy mame i az sie poplakala ze szczescia :D w ogole to mysle nad ta przeprowadzka czy warto czy moze lepiej poczekac rok i uzbierac na depozyt na dom.. Bym musiala przemeblowac dom na maksa.. Nie wiem musze to przemyslec.

Jutro kierunek Ikea :-)

Jeszcze jestem w szczesliwym szoku :D
Gratulacje siusiaka:-) kolejny do naszej majówkowej kolekcji!

Taką mi ochotę wczoraj na Mc Flurry zrobilyście, że musiałam zjeść dziś:cool2: ale podam Wam sposób na domowe. Na pewno te z Mc są smaczniejsze, ale jest nie po drodze, to i domowe mogą być!

- Lody
- mleko czekoladowe albo o innym smaku (np Muller, albo w kartoniku)
- Lion, Kit Kat czy jaki tylko lubicie batonik. Albo granola mmm.

Batonik chłodzimy w zamrażarce, żeby był twardy. Do wysokiego pojemnika wkładamy lody i wlewamy kilka łyżek mleka smakowego. Chwilę miksujemy do pożądanej konsystencji. Jak jest za gęste, dodajemy jeszcze trochę mleka smakowego. Zmrożony batonik rozdrabniamy (np tłuczkiem do mięsa) i wsypujemy do masy lodowej. Mieszamy i gotowe:-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanko. Jak dzwoniłyście rejestrować się do dentysty to co mówiłyście? Chodzi mi o to, czy od razu mówiłyście, że jesteście w ciąży czy jak?
 
reklama
Do góry