reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MACIERZYńSTWO OD QCHNI, DIETY

U nas też są tylko dwa ząbki, zupki więc musza być papki, bo inaczej rozmazuje sobie po buzi w ramach protestu i wstaje z krzesełka, odmawia współpracy jednym słowem.
Kanapeczki i owszem je, daje sobie radę, ale tylko na bułce, bo chlepek jest bee.
Paluszki i biszkopty po kilka sztuk dziennie musi dostać i też je sobie dzielnie wymemła i połknie :-)
 
reklama
no to ja w ramach jedzenia w kawałkach poległam:-( Dzis tatuś Zuzi ugotował brokuła i ja nie sprawdziłam jak ugotował . dałam dziecku w miseczce jak to zwykle, żeby sobie wyjadała łapkami. No i 3 kawałek a Zuzia oczy w słup i rzęzi. Matko jak ja się przestraszyłam. Od razu akcja ratunkowa i wyleciał kawałek twardego nie ugotowanego brokuła. BOże ile strachu mnie to kosztowałao, ale Zuzia nawet się nie zestresowała, tylko dalej chciała jest. A brokuł jak sprawdziłam był twardy, bo tatuś dziecku ugotował tak jak sam lubi zjeść, tylko nie pomyślał, jak to Zuzia ma pogryźć. Matko ten chłop mnie czasem wykańcza
 
Casia , chlopy to wszystkie takie z lekka bezmozgowce:tak: ;-) ;-)
Moj maly dzisiaj mial taki apetyt, ze tym razem obiadek mu nie wystarczyl, tylko ryczal i domagal sie wiecej:tak: . Podgrzalam mu wiec paroweczke i wpierniczyl, ze az mu sie uszy trzesly:-D :-D :-D
 
no Misia oczywiście, że nie czytałam, bo generalnie nikt do mnie nie pisze, więc na swoje konto prawie nie zaglądam :) Ale teraz jest mi bardzo miło, no i musze nadrobić tyle zaległości, ach jak się cieszę:-)
 
Ja dzis robię dla nas schab ze śliwką i jabłkami, daję tylko vegetę i majeranek i troszkę soli bo młody będzie jadł z nami hehe. Do tego brokuły i marcheweczka i ziemniaczki.
Michaś ma właściwie już 3 zęby ale ten jeden jest maleńki bo dopiero wylazł więc można powiedzieć że gryzie tylko dwoma a już nie muszę robić papek, większe kawałeczki sobie pomemła i dajemy radę
 
Ja dzisiaj dla doroslych robie udka pieczone, do tego pieczone ziemniaczki i marchewka z pomaranczka.
Marcello ma pomidorowke z kluseczkami ryzowymi. Uwielbia je. Na sniadanie jadl chlebek z maselkiem i bialym serkiem, ale chyba wykonczy mnie to ciagle sprzatanie po tym jego sniadanku, wszystko wchlebie i serze;-) :-)

Na deserek dzisiaj kiwi. Bardzo je lubi. Jadl juz pare razy i wszystko ok....tylko w kupce pelno malutkich pesteczek:)
 
reklama
dobrze ze Wasw mam kochane .... przynajmniej mam skad pomysly czerpan na zarcie dla malego....
my tez trojzebni czwarty narazie nie przedarl sie jeszcze...
paluszki biszkopty ida szybko chrubkli sa beee za to,
chlebek bulki mniam ......


Asia z kiwi uwazaj bo takie male pesteczki nie za dobre sa dla woreczka robaczkowego.....
 
Do góry