reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MACIERZYńSTWO OD QCHNI, DIETY

Aska ano dobre te biszkopciki byly:tak: :-) Za to nie moge tutaj kupic chrupkow kukurydzianych, jeszcze ich w zadnym z tutejszych marketow nie znalazlam:no:
 
reklama
Aska ano dobre te biszkopciki byly:tak: :-) Za to nie moge tutaj kupic chrupkow kukurydzianych, jeszcze ich w zadnym z tutejszych marketow nie znalazlam:no:

Dawaj adres to Ci worek podesle:)
A Marcel nie chce juz ich z abardzo jesc....od czasu do czasu jakas schrupie, ale poznal juz lepsze smaki:)

To dobrze Remeny, ze Irence nic nie jest po tym pepti. Twarda dziewczyna.
 
Dzieki Aska z propozycje!!:tak: :-D :-D ;-) ;-) Nie bede Cie "nadwyrezac" kochana:tak: ;-) Chyba zwerbuje babcie w PL, niech sie babcia postara i podesle wnuczkowi,albo najlepiej przywiezie:tak: :tak: :-D
 
Iga boszkopciki spróbowała w wigilię dopiero, tak jej zasmakowały, że dostaje codziennie na podwieczorek. Jeszcze paluszki sezamowe jej daję, też jakąś chemię mają ale co tam, trzy paluszki dziennie jako szczepionkę traktuję, niech się po mału przyzwyczaja do konserwantów.
 
mleko krowie, taki sam przedmiot dyskusji jak chodziki i karmienie piersią...
niech każda matka robi co chce, przecież nie chcemy źle dla swoich pociech, nie? ;-)
 
No tak, zgadzam się, ale uważam, że warto i tak podyskutować. Czasem można czegoś nowego się dowiedzieć, wyrobić sobie własne zdanie a czasem nawet je zmienić. Tak jak ja np. przekonałam się do szelek :tak:
Więc proszę następnym razem też się szczerze i licznie wypowiadać :-)
 
mleko mlekiem, a co ze zwykłego nabiału podajecie dzieciom. Nie mówię tu o słoiczkowych rarytasach, tylko takich zwykłych? Ja tymczasem daję tylko słoiczkowe, ale chciałabym zacząć powoli wprowadzać coś nowego bardziej dorosłego, tylko co????
 
reklama
Do góry