reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Cześć :)
A kiedy skonsultujesz te wyniki wątrobowe z lekarzem?
Rezonansu nie miałam, ja natomiast idę w piątek na tomografię zatok, bo ciągle mnie bolą i mam katar :/ i okropna flegma mnie męczy :( a do ginekologa we wtorek na monitoring
 
reklama
Trzymam kciuki za monitoring. Ja chyba dwa dni temu miala owulacje bo tempka skoczyla i jest wyzsza.
Do GP mam dopiero na 30 kwietnia. Mialam miec szybciej ale chlop zlamal obojczyk i nie bedzie go az do 25. Ale przynajmniej odrazu wyniki rezonansu bede miala.
Moj tata mial problemy z zatokami wieczny bol i okazalo sie ze jak kiedys w pracy mu na twarz spadl metal I nos zlamal to cos tam mu sie poprzesuwalo i mial operacje i mu prostowali.
Tarzymam kciuki za tomohrafie.

Uff boje sie tego rezonansu... ocpam sie valium xD
 
Dzięki ;)
Ja to jestem taka panikara że od operacji najlepiej z daleka :) a rezonans to chyba bezbolesne badanie?
Nie wiem czy juz pytałam was czy wasi M biorą jakieś witaminy? Dziewczyny z innych tematów polecają salfazin,
preparat jest bogatym źródłem cynku, który:
• obniża aktywność gruczołów łojowych,
• ma korzystny wpływ na funkcjonowanie gruczołu krokowego,
• zwiększa aktywność plemników,
• zwiększa produkcję testosteronu.
Może by kupić coś takiego?
Zapytam we wtorek lekarza jak pójdę.
 
Moj bierze kwas foliowy cynk i multiwitamine. Ale to od niedawna.
Rezonans bezbolesny ale dlugo bo jakies 20minut i tak jak tomograf wyglada jak paczek z dziurka i da dziura duza tak rezonans jest dlugia tuba i ta dziurka mala i jak cie wsuwaja to czujesz jak sie ociera o ramiona....brrr a ja mam lekka klaustrofobie
 
Cześć,

Jestem po wizycie, usg robił mi inny lekarz bo mój był na jakimś zebraniu. Bardzo nie przyjemny lekarz, powiedział że mam tyłozgięcie szyjki macicy! Chyba w ogóle się nie zna na tym co widzi na monitorze. Mam poprzednie usg sprzed kilku lat i jest wyrażnie napisanie że wszystko prawidłowo, mój lekarz też tak mówił. Ja nie wiem co lekarz to inna diagnoza, ja się trzymam swojego ginekologa, bardzo żałuję że nie dotarł dziś i tamten go zastępował, powalająca róznica pod każdym względem.
Oprócz tego stwierdził ze obydwa jajniki policystyczne i nic się nie dzieje, tzn.nie ma i nie będzie owulacji trzeba zastosować leki stymulujące.
Natomiast mój ginekolog mówił ze jeden jajnik jest dobry drugi policystyczny i z niego miałam owulację w zeszłym miesiącu.
Co lekarz to inna diagnoza! Zła jestem taka :/ w piątek mi kazał na kolejne usg przyjść, ja mam nadzieje że już mój lekarz bedzie przyjmował a nie on.
Ja się trzymam swojego ginekologa i już, i powiem mu o tym tyłozgięciu, ciekawe jak skomentuje swojego ,,kolegę,,
ehh, zepsuł mi humor ten doktorek ;) :/ sprawdziłam sobie go na znanym lekarzu to sporo negatywnych opinii ma

A jak u was?
Polja żyjesz? ;-)
 
Oluchapoducha- zgadzam się z Tobą co lekarz to inna opinia, diagnoza, leczenie.
Wiem sama po sobie..
Kiedy masz kolejna wizyte u swojego gin?


Wczoraj mialam wizytę u swojego,wykupilam zastrzyki (Gonal f,czy ktoras z pań ma doswiadczenie?) to zastrzyki stymulujace robie codziennie wieczorem do pt - w piatek wizyta.

U nas zaraz mija 1,5roku jak sie staramy ..:(

A co u reszty?jak staranka?
 
Ostatnia edycja:
reklama
MalaMiii idę w piątek na kolejne usg do swojego gin.
Zastrzyków tych nie znam. Ten nowy lekarz dziś co mnie przyjmował powiedział że powinnam brać coś na stymulacje owulacji właśnie. Wolałabym w formie tabletek ;)
U nas rok minął 1 kwietnia :/
 
Do góry