reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zdanie - dieta Oxy

Sikka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Styczeń 2012
Postów
15
Hej Mamusie! :))
Mam postanowienie żeby od nowego roku zrzucić trochę kilogramków. Koleżanka namawia mnie żebym wraz z nią zrobiła dietkę Oxy, jej Mama schudła na niej całkiem odczuwalnie. Widziałam się z nimi ostatnio i efekt jest nawet widoczny. Zastanawiam się czy jest tutaj ktoś kto tą dietę stosował? Będę wdzięczna za opinie osób, które znają i stosowały, na domysły będzie czas później :-)
 
reklama
Ja jestem :D Zarzuciłam sobie oxy we wrześniu. W wakacje udało mi się troszkę schudnąć a wrzesień akurat miałam spokojniejszy i chciałam podbić efekt. Dietka fajna no i na określony czas więc nie ma strachu. Ludziki po dukanie generalnie unikają wszystkiego co ma "białko" w nazwie a kompletnie niepotrzebnie :)
 
dzięki! wygląda ciekawie ale ja i tak uważam, że najlepsza dieta to ŻM :D Przy dzisiejszej kulturze obżarstwa (szczególnie w dniach od jutra) ludzie po prostu się zapominają :p
 
Hmmm ja generalnie mogłabym też wreszcie spróbować, przydało by się teraz. Dietkę mam bo sobie kupiłam kiedyś więc w miłym towarzystwie mogę ten czerwiec przecierpieć :-p:cool2:
 
Cześć Dziewczyny, przeszłam na Oxy pod koniec czerwca i jest fajnie, czuję już luzy na ciuchach ale teraz jak się zaczęło mega ciepło robić to doceniam tę dietkę jeszcze bardziej, idealna na lato :D
 
reklama
Cześć Dziewczyny, przeszłam na Oxy pod koniec czerwca i jest fajnie, czuję już luzy na ciuchach ale teraz jak się zaczęło mega ciepło robić to doceniam tę dietkę jeszcze bardziej, idealna na lato :D
To fajt, że OXY się dobrze wpisuje w upalne dni, w końcu co może być lepszego na upał niż mało węgli i zimne szejki :p Ale jak ją przed sylwestrem stosowałam żeby szybko zgubić parę kilo "pod kreację" to też mi pasowała :) Ale jest najlepsza na upały to fakt :tak:
 
Do góry