reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jesi27, może jeszcze nic straconego, trzymam kciuki :-)

butterflysunrise, trzymam kciuki :-)

Quinnie, kasik36, powodzenia !! :-)

CZERWIEC

23: Quinnie - wizyta przed crio-transferem

23: kasik36 - wizyta u immunologa
23: Jesi27 - pozytywny test
23:
butterflysunrise - wysoka beta !!

24: Anulla28 - kontrola przed crio
24: Hope84 - kolejne spotkanie z maleństwem (bad.prenatalne)

24: Ann84 - wysoka beta !!
26: anuszka -wysoka beta !!
27:
butterflysunrise - wysoka beta !!

27: genna - wizyta serduszkowa
27: Blake - kontrola i usg pęcherzyków
28: Anulla28 - udany crio-transfer

LIPIEC

04: dorotav - wizyta przed stymulką

04: Jo.M. - wizyta w klinice z kwalifikacją do programu MZ
 
reklama
Dzisiaj przy robieniu zastrzyki policzylam wszystkie buteleczki i wyszlo mi ze mam tylko do piatku( dzien kiedy mam kontrole pecherzykow) . Pielegniarka mi powiedziala ze jak bedzie ok to tydzien po tej wizycie bedzie pobieranie jajek. To znaczy ze bede musiala dokupic leki? Do ostatniego dnia sie chyba bierze. Jak wy mialyscie? Moze to glupie pytanie ale zastanawia mnie to. ;)
 
Blake, dostaniesz następne "buteleczki":-), do tego dołączą zastrzyki na dojrzenie pęcherzyków i na wstrzymanie ich pęknięcia, a przed punkcją antybiotyk.
 
Butterflysunrise i Jessi kciuki za betę i testowanie &&&& mam nadzieję, że się Wam udało :-)
Ja dziś miałam gości, więc nie miałam czasu myśleć o jutrzejszym dniu .
 
Dzieki dorotav. Te inne leki to juz mam. Tylko tego Merionalu mi bedzie brakowalo. Ale dobrze ze mam wizyte w piatek, to sie dowiem.
 
reklama
agulla84 sama chetnie sie dowiem o tych protokolach. Siedze w temacie juz od dawna a dopiero od kilku dni czytam o tych protokolach.
Tez mi sie wydaje ze to dluzej zastrzyki sie bierze.
Trzymam kciuki za Was wszystkie kochane!
 
Do góry