reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Infinity robilam razem z badaniami krwi tzn bialko Pappa i wolna bete hcg...dzisiaj rano dostalam smsa od dr bo wczoraj nie mial programu do przeliczenia ryzyka,ze wyniki sa prawidlowe i ryzyko chorob genetycznych jest b.niskie. Jakie dokladnie wyszlo to sie nie zaglebialam bo skoro mowil,ze wszystko jest dobrze to najwazniejsze
 
reklama
Hope to gratuluje udanego badania i gratuluje córci... :tak:

agulla84ja bede szla krotkim protokolem... przynajmniej tak pani doktor mowila... :tak:

Butterflysunrise i Jessi kciuki za betę i testowanie... coś już wiecie?:tak:

Alfa jak tam twoj mrozaczek?:tak:

aga17070 a jak sie ktos dobrze stymuluje to tez idzie dlugim protokolem? przeciez mi szybko urosna jajeczka to i tak chyba nie dam rady isc dlugim... hmm chyba ze to jakos inaczej idzie sie z lekami i zastrzykami...?:tak:
 
Genna, gratuluję dobrych wieści o "obcym":-D cieszę się, że dobrze się rozwija i życzę nudnej ciąży:)
Hope, gratuluję córci:-) niech rośnie dalej zdrowo:) wśród większości chłopaków po ivf będzie to perełka:)
 
reklama
Hope to gratuluje udanego badania i gratuluje córci... :tak:

agulla84ja bede szla krotkim protokolem... przynajmniej tak pani doktor mowila... :tak:

Butterflysunrise i Jessi kciuki za betę i testowanie... coś już wiecie?:tak:

Alfa jak tam twoj mrozaczek?:tak:

aga17070 a jak sie ktos dobrze stymuluje to tez idzie dlugim protokolem? przeciez mi szybko urosna jajeczka to i tak chyba nie dam rady isc dlugim... hmm chyba ze to jakos inaczej idzie sie z lekami i zastrzykami...?:tak:

To zależy od Twojego AMH i od tego jak przechodziłaś poprzednią stymulację. Ja na krótki protokół kiepsko reagowałam- mam niskie AMH. Stad decyzja o zmianie protokołu. Wiesz liczy się jakość komórek- a nie każdej wystarcza krótki protokół. Być może po krótkim rosło Ci dużo pęcherzyków, ale nie był odpowiedniej jakości.
 
Do góry