reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Karola nie przejmuj się takimi reakcjami.
Mi tam się podoba Kalina, nawet znam jedną małą Kalinke, fajna jest .
A w przedszkolu mojej córki widziałam na liście 2 , więc chyba staje się popularne.
 
reklama
U nas na 100% będzie Szymon. To była wczesna i szybka decyzja. I teraz chociaż nie mamy problemu z osobami, które chcą doradzać, bo już na etapie pytania czy będzie chłopiec czy dziewczynka mówimy że to jest Szymek i juz. Po dyskusji. Czasem ktoś się wypowie, że takie czy takie, bo zna kogoś kto coś tam. Ale puszczamy takie uwagi mimo uszu. A u mnie w regionie to imie w ogóle nie jest popularne
 
Doti 99% Marcin :) Jedna z Was pisała, że to imię popularne w latach 80-tych. Mama też mi to mówiła, ale mi nie zależy na "modnym". Bardzo mi się podoba i łatwo zdrobnić;)

Karola Kalinka to śliczne imię!!
 
u nas od 13tc nadal pozostaje Aleksander. Ale jak go zobaczymy to zdecydujemy tak na 100%
 
Tusiaczku, sliczne imie dla chlopca. Miaam tak dac na imie pierwszemu synowi, ale maz stanal okoniem i do tej pory sie nie zgadza.


Arabelko, mamy juz 3 Aleksandrow na lipcowkach. Jak bedziesz zdrabnisc to imie? moj kuzyn tez Alelsander i mowimy na niwgo Alek. Ja wole wersje Olek.
 
U nas na 90% Natalia

Ostatnio prababcia pytała P. jak dajemy na imię i ten jej mówi, że CHYBA Natalia, na co prababcia zaczęła kręcić nosem, bo nie dość, że niezbyt ładne, to w rodzinie już 1 Natalia jest :sorry2: Taaaaa jest, ale ma ze 20 lat i kontaktu nie utrzymujemy :sorry2: Prababcia by chciała Marysię ( ona sama tak ma na imię :-D )
 
Karola imie proponowane przez kolezanke :szok:nigdy o taki mnie slyszalm Wesp...dziwne

oj widze ze' OLki '(Aleksander)'beda krolowac na lipcowkach;-)ślicznie:)

moja Ola dzis rano mowi ze ona chce ;Justynke',Hani nie chce:sorry2:ehhh
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry