reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowanie do opalania

Alex.

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
30 Maj 2008
Postów
3 573
Miasto
sierakowice
Drogie mamuśki! Lato się zbliża, w sumie w niektóre dni można się już poopalać :) Przygotowujecie się jakoś do spotkania ze słonkiem??
Ja już od miesiąca robię często peeling całego ciała by opalenizna była równomierna, zdrowa dieta i od razu samopoczucie jest lepsze. Teraz tylko muszę kupić jakiś krem do opalania- urlop się zbliża:D
 
reklama
A możesz jakieś konkretne polecić? Ja to chyba znam tylko dax sun bo ich opakowanie się bardzo rzuca w oczy bo mają taki kształt łzy.
 
Dzięki za odpowiedzi ;-)

Ostatecznie padło na olejek do opalania z takim złotym pyłem. Poleciła mi go pani z drogerii. I powiem wam, że efekt jest super, skóra się ładnie opala a uroku dodaje jej ten pył. Świetnie to wygląda. Także również mogę go wam polecić. Kosztował 19 zł ale jest wydajny. Mało go ubywa.
 
ja używam do opalania serii bikini z bielendy. w sumie zaczynalam od duzych filtrow - ok. 40 i stopniowo zaczelam schodzic na nizsze :)
 
Ja też używałam tej serii z Bielendy i jestem z niej zadowolona, choć aktualnie dobry czas na opalanie chyba się skończył ;)
 
Drogie mamuśki! Lato się zbliża, w sumie w niektóre dni można się już poopalać :) Przygotowujecie się jakoś do spotkania ze słonkiem??
Ja już od miesiąca robię często peeling całego ciała by opalenizna była równomierna, zdrowa dieta i od razu samopoczucie jest lepsze. Teraz tylko muszę kupić jakiś krem do opalania- urlop się zbliża:D


ja niespecjalnie lubię się opalać, raczej należę do tych co z krzaczka pod krzaczek i do cienia :) mam filtr z Eveline 30, który stosuję na samym początku (dobrze chroni), a potem lekko schodzę, żeby skóra leciutko nabrała kolorytu. I tak do końca wakacji. Buzi w ogóle nie opalam :) Wiem, może glupie ale kiedyś miałam problemy ze skórą i od tamtego czasu wyleczyłam się ze słońca ;) chociaż je uwielbiam!
 
reklama
reklama
Do góry