reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dorota u nas wszy w szkolach to norma tez mi kiedys przyciagli najpierw rozprawilam sie z nimi chemia a pozniej stosuje szampon z olejkiem z dzrewa herbacianego dodaje pare kropel do zwyklego szamponu ponoc wszy nie lubia tego zapachu iod tamtej pory nie mieli jak wogole znalazlam te male dziadostwo to wypralam wszytsko w domu w wysokiej temp odkazilam kazdy cm domu plus dokladne odkuzanie katow teraz corce wiaze wlosy I mowie zeby se z nikim nie przytulala w starej szkole stoje sobie kiedys pod klasa a chlopcu przedemna wlosy sie ruszaja cala glowa we wszach normalnie ciary po plecach to samo bylo z ospa pol szkoly z wysoka goraczka moi tez sie zarazili nic nie mysla tutaj jak moi dostali to zostali w domu a w szkole mieli pretensje czemu ich nie ma to tlumacze babie ze przeciez maja temp I swieze krostk zeby lepiej w domu a oni mi ze moge dac przeciwgarczkowe I mogea przyjsc noszz raczki opadaja normalnie
 
reklama
mama u nas w szkole to samo ,dzieci z gorączką puszczają nie raz widziałam jak przed puszczeniem do klasy jeszcze syropki przeciwgorączkowe wciskali :-( wszy tez co jakiś czas karteczkę dają zeby dzieciom włosy przejrzeć bo u kogoś tam wszy znaleźli :wściekła/y: moje naszczęscie jeszcze nie złapały a teraz jeszcze bede ten olejek kropila jak mówisz ze pomaga, mam nawet na stanie:-)

Dorota jak Lilusia dzisiaj?

A nam sie auto popsuło normalnie osiwieje przez tego trupa wiecznie coś sie z nim dzieje:wściekła/y: poprzedni nam sie kompletnie nie psuł ale zmiany nam sie zachciało :angry:
 
Marta moj straszy zlamal reke w szkole to mi go przyslai do domu z reka na temblaku I tyle cale zajscie sam mi opowiedzial wzielam go na pogotowie I nikt nie wierzyl ze ta reka zlamana sama bylam w szoku musieli mu nastwic operacyjnie I 2 tyg byl w domu bo milal lezec I nic z nia nie robic w szkole zrobili wielkie halo czemu on ma byc w domu zadzwonilam z taka awanti ze jak juz wrocil do szkoly to mogl kozystac z windy I wypuszczali go 10 minut wczesniej juz nie wspomne ze znalezli winwajce bo ktos kopnal pilke I uderzyl go w reke ale taka bylam zla na to wszytsko ze myslam ze tam komus przywale normalnie rozumiem jakis sinika czy rozwalone kolano ale zlamna reka I tak beznadziejnie do tego podeszli a jemu grozila operacja ze srubami jakby kosc sie zsunela
 
hello
CHCĘ JUŻ WIOSNY!!!
mam dość tego ubierania:eek: i jeszcze od dwóch dni, co rano deszcz ze śniegiem, brrr
Mam już auto:-), w końcu.
Mama ze złamaną ręką to przegięcie.
Dorota pogadaj z pediatrą, niech Ci wniosek da na Starszaków, tylko musisz się pospieszyć, bo dzieci od 7 roku życia same jeżdżą, a tak to dadzą Ci z dzieciakami i za siebie będziesz musiała zapłacić. My tak byliśmy 3 albo 4 lata temu, miałam sanatorium na Igora i za Alicję coś tam płaciłam i za siebie.
Marta kupiliśmy volvo xc90, zawsze chciałam suva, tylko ciut mniejszego, trochę się boję tym parkować. Jutro z przyjaciółką na kawę się umówiłam, zobaczymy czy się przemogę czy wezmę samochód mojego B. Mam nadzieje, że z samochodem u Was to nic poważnego. Fotki wstawiasz przez "insert image" i wybierasz z kompa.

uciekam, bo za chwilę Igor na karate jedzie.
POZIOMKI, LIZA, STEFAA, ANIA, MISIARSKA, MAMARTUSIA I WSZYSTKIE INNE PATOLOGICZNE
 
Anna oj powrót do szkoły po ferii ach ok , ja się cieszę i chłopcy tez


Masakra z tymi wszami , u nas w szkole niby sprawdzają , olejek herbacianego w ogóle super sprawa i przecilupiezowo działa


Mama jak słyszę opowieści o tamtejszych szkołach to mną trzęsie
A bliźniaki widzę totalna demolka ;) jak zareagowali jak zniszczyli tv , wy to dopiero patologia , no wiesz co ;)

M mnie trochę ostatnio wkurzal ale teraz jest ok
Oj tez czekam za wiosna , przynajmniej dni juz coraz dłuższe


Kate i jak będę czujesz

Poziomki jak samopoczucie

Stefa co pieczesz

Halina zdrówka dla maksa
 
chlopaki to tak demoluja ze szok obdarli juz pol pokoju z tapety dzisiaj dorawali cale opakowanie papieru do drukarki I poszarpali na male kawaleczki w 10 minut strach ich z oczu spuscic normalnie w wozku po 15 minutach sie dra jakby ich ze skory obdzierali trafily mi sie wyjatkowe dzieci Olo ciagle na mnie wisi taka przylepka ze szok co do szkoly to moja corka chodzi teraz do nowej I tam maja takie metody ze codziennie dzieci ogladaja prze godz youtube bajki jakies wogole w szkole jest duzo dzieci Polskich I jak zaczynam z kims gadke to zaraz mi tlumacza rekoma :-)ja sie odrazu wpieniam bo nie wszytskich jedna miarka ehhh dyrektorka jest bardzo mloda moze w moim wieku taki babochlop I poszlam na skarge w kwesti tych bajek ladnie wytlumaczylam ze ja mam w domu internet I telewizje mam I ze ja moge ja odbierac ta godzine wczesniej I niech sobie w domu poglada jak to takie wychowawcze jest miala to zalatwic ale cos nie slysze ze sa jakies zmiany coraz czesciej mysle nad nauka w domu bo szkoly chca mnie wykonczyc moj syn orzelek doprowadza nauczycieli do szewskiej pasji bo albo ciagle gada albo robi wszytsko w tempie slimaka pan od informatyki powiedzila mojemu na wywiadowce ze czasem ma ochote go zdzielic w leb bo za nim on pomysli to cala klasa juz wszytsko zrobi ja ie wiem jak on pozdaje egzaminy bo co sie jego pytam jak tam testy to on mowi mama ja nie bede miec zadnych testow a I zapomnialam zostanie aktorem bo to jedyny przedmiot z ktorego ma dobre stopnie :-)
 
Kurcze pierwszy raz sie ze wszami spotkalam i nie sądziłam ze tak ciężko wyplewic to dziadostwo :-(, niby wszow nie ma ale dzis poplakalam sie jak zobaczylam ilość tych gnid u oliwki :-(, i nie dam rady jej tego wszystko posciagac . Dostalam od koleżanki taki inny plyn na to ,taki tłusty jak oliwka ,na suche włosy im nalozylam bo alanowi też i siedzieliz tym ,ppóźniej czesanie ,mycie włosów i czesanie i jest lepiej ,ale dokładnie ocenie stan głowy jutro rano . Do poniedziałku trzymam ich w domu i walczy z rym paskudztwem ,pralka to mi dzis non stop lazila a i starszaki dały mi dzis popalic :-(
 
Marta a dziękuję lili dobrze . Jedyne co ja męczy to katar ale na szczęście już 2 tydzień i nic więcej sie nie rozkręca ,może te inhalacje jej pomagają ,katar sciagam tym katarkiem do odkurzacza . Chciałam iść z nią do kontroli jutro ale ze wszystkimi i z tymi wszami to nie pójdę więc pójdę w poniedziałek .
 
reklama
Do góry