reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Hej dziewczynki, nie da się za wami nadarzyc :) Justyna trzymam kciuki za szybki powrót do domu. Dziś byłam na becie a w poniedziałek o 19.30 robilam drugi test bo nie wytrzymałam do wtorku ;) no i kreska troszkę wyraźniejsze niż poranny z niedzieli wiec mam nadzieje ze jednak coś się tam dzieje. Po 17bede mieć wyniki wiec zaraz się pochwale wam:) pielęgniarka kazała mi dużo więcej pic chociaż i tak ciagle mam butelkę w ustach. No ale cóż :) dziś nie mam żadnych objawów leciutko czuje podbrzusze i nie mogę brzucha wciągnąć tzn wciąga mi się do pępka a dol ledwo co ;) a tak to nic kompletnie, i zaraz swiruje ze to jednak nie ciąża ze sobie wmawiam wrrr.
 
Miniaaaa tak mam od samego poczatku jak sie dowiedzilam o ciazy ale to chyba cos nie tak z krazeniem bo jak sie ruszam zaczne sprzatac to mi przechodzi ale jak juz poleze troche to mnie doslownie az trzesie z zimna ja musze przejzec garderobe bo chyba wywalilam wszytskie bluzki wieksze a ze cyce mi rosna to wygladam jak doli parton w zamalym sweterku :szok:
 
Justynka ważne że jesteś w dobrych rękach kochana. Luteine ci dają?
Ja robiłam toxo,kile,hiv,rozyczke cytomegalie i jeszcze jakieś Ale nie pamiętam plus mocz morfologia tsh ft4 i jeszcze betę ciekawe jak wynik dziś po 17 też he
 
Justyna, Kasieczna trzymajcie się cieplutko :-)
Miniaaaa to mi humor poprawiłaś bo myślałam że tylko mi dziwnie tak ciasno

Kurna a ja właśnie wróciłam od lekarza ogólnego i mam zapalenie ucha i stawu żuchwowego :crazy: narazie dostałam kropelki i maść jak nie puści to mam przyjść po antybiotyk.
 
ewel dostaję luteinę trzy razy dziennie pod język
mam takie uczucie pełności w brzuchu i trochę mnie boli jak na @ i nie wiem czy to może być od strasznego zaparcia czy coś z ciążą jest nie tak... już trochę lepiej się czuję psychicznie ale mój synek chce mnie odwiedzić a ja się boję że się rozkleję
 
Ja mam brzuch jak w pierwszej ciazy w 5 mieaiacu i dupa mi rosnie , cala kestem napuchnieta kazal mi sprawdzic tarczyce bo mowi ze palpacyjnie mam pam widoczna i moze to z tego bo kurde odstawilam slodycze jak dowiedzialam sie o ciazy nie jem ziemniakow i przeszlam namcoemne pelnoziarniste pieczywo i tez tylko raz na dzien a tyje w pierwszej ciazy przytylam 30 kilo dlatego w tej jak sie dowiedzialam ze jestem zara przeszlam na zdrowa diete bo nie chce znowu byc jak slon
 
Justynja takie bóle jak na @ są normalne i prawie każda z nas je ma. Ja również czasami je mam. Luteine też biorę 2 razy dziennie i chyba do końca 1 trymestru będę brała. A lekarze coś Więcej mówią?
 
Ja też mam bóle jak na @, tylko one są trochę inne niż te miesiączkowe i trwają chwilę, to podobno znak, że macica się powiększa i więzadła sie rozpychają.
 
reklama
Hej dziewczyny! Długo się zbierałam, żeby napisać. U mnie niestety poronienie :( nic nie dało się zrobić ;( mimo wszystko życzę Wam pięknych zdrowych maluszków! Powodzenia!
 
Do góry